Scrikss ten yeni yıla özel Çanta ve Anahtarlık

 

İster makyaj çantası isterseniz kalemlik olarak kullanabileceğiniz çanta ve anahtarlıktan oluşan ikili  deri koleksiyon ile yeni yılda kendinizi çok  özel hissedeceksiniz…

Scrikss’in 2011 deri koleksiyonunda yer alan ve kadınlara özel olarak hazırlanan deri çantalar;  makyaj çantası veya kalemlik olarak çok amaçlı kullanılarak yeni yılda size eşlik ederken koleksiyonun diğer parçası anahtarlık şık bir tamamlayıcı olarak koleksiyonu zenginleştiriyor.

Hem günlük hayatta hem de iş hayatında rahatlıkla kullanılmaya uygun çantalar toplantılarda kalemlerinizin yanınızda olmasını sağlarken, toplantı aralarında ruj, rimel ve pudra gibi en temel makyaj malzemelerini yanınızda bulundurarak makyajınızı kısa sürede tazeleyerek yenilenmenizi sağlayacak.

Üretici kimliğiyle “ilk”leri gerçekleştiren ve dünyaca ünlü markaların distribütörü olan Scrikss firması tarafından nubuk üzerine iguana baskı kullanılarak üretilen son derece şık ve kullanışlı deri koleksiyon yeni yılda sevdiklerinize vereceğiniz en şık hediyelerden biri olacak.  Scrikss yeni yılda da yapacağı yeniliklerle sizleri buluşturarak hayatınızı kolaylaştırmaya devam edecek…
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Oleg Cassini Aksesuar Koleksiyonuyla Işık Saçmaya Devam Ediyor

Özel davetlerde elbiseler kadar artık aksesuarlar da konuşuluyor! Stiliyle iz bırakmak isteyen kadınların yeni trend rotasında saçı kavrayan aksesuarlar, yüz hatlarını ortaya çıkaran maksimal küpeler var. 

Efsanevi İtalyan Markası Borsalino En Özel Şapkaları ile Beymen'lerde

1857 yılından bu yana şapka koleksiyonları ile tanınan İtalyan markası Borsalino, ünlü yönetmen Fellini'nin unutulmaz La Dolce Vita filminden ilham alan, 2018 Yaz koleksiyonu ile İtalyan yaşam tarzının estetik kodlarını sezona taşıyor.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ