Şemsiyede Yeni Trend

 Şemsiyeleren satışını yapan Mehmet Turan, İstanbul’da bir firma tarafından üretilen şemsiyelere özellikle genç kızların ilgi gösterdiğini belirterek şöyle dedi:

 

 


”Tanesini 15 liraya sattığımız şemsiyelerin su geçirmez olan kumaşları özel olarak üretilmiş. Şemsiyenin kumaşı ıslandığında çiçek desenleri ortaya çıkıyor. Bir anda çiçek desenleriyle bezenen şemsiye kuruduğunda ise bu desenler kayboluyor. Şemsiyelerin mekanik kısımları da oldukça kaliteli. Şemsiyeyi satın almak isteyenler önce Çin malı olup olmadığını soruyor. Türk Malı olduğunu söyleyince de güvenle satın alıyorlar.”


 

Değişik renk ve çiçek desenleri olan şemsiyeleri genç kızların daha çok tercih ettiğini belirten Mehmet Turan, ”Müşterilerimize şemsiyemizi tanıtmak için üzerine spreyle su sıkıyoruz. Islanan kumaşların üzerinde hemen çiçek desenleri oluşuyor. Müşterilerimiz aldığı şemsiyenin ıslanınca nasıl desen alacağını önceden görmüş oluyor” diye konuştu. 

 

Kaynak: Hürriyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir'de 1-3 Kasım'da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ