Sharp, görüntüleri daha gerçekçi bir hale getiriyor

SHARP “AQUOS LED QUATTRON” TEKNOLOJİSİYLE  LCD TV DÜNYASINA YENİ BİR RENK KATIYOR!

Dünyada yarattığı teknolojiler ile özellikle LCD TV pazarında lider olan Japon markası Sharp, bu kez RGB renk sistemine sarı rengi de ekleyerek gelişmiş renk üretimiyle birlikte ultra düşük enerji tüketimini de garantiledi !


Aquos Led Quattron panel teknolojisi ile LCD TV pazarında bir ilke imza atan Sharp, görüntüleri daha gerçekçi bir hale getiriyor. RGB renk sistemine sadece sarı rengi ekleyerek milyarlarca renk üreten bu özel teknoloji, gerçekçi görüntünün yanı sıra geleneksel panellere oranla LED arka ışığını verimli bir şekilde kullanarak, düşük enerji tüketimini sağlıyor.

LC-52/46/40LE820E ve LC-46/40LE810E modelleriyle Quattron teknolojisini pazarla tanıştıran Sharp, aynı zamanda dizaynı, uyumluluğu ve çevresel olarak avantajlılığıyla da farkını ortaya koyuyor.Slim Full-Flat Seamless tasarımıyla kusursuz ve şık bir görüntü yaratan Sharp Aquos farklı tarzların hakim olduğu mekanlara mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor.

Sharp Aquos’ un fark yaratan bir diğer özelliği ise Multimedia player, home network ve time shift fonksiyonlarıyla uyumlu olması. Bilgisayarınızdan televizyonunuza, USB gibi ilave bir parçaya ihtiyaç duymadan kayıtlı olan fotoğraf, müzik ve video dosyalarının aktarımını kolayca gerçekleştirebilirken, time shift fonksiyonuyla da kaçırdığınız sahneleri tekrar tekrar izleme şansını yakalayabilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesi ve düşük enerji tüketiminin bir arada yürüyebileceğini kanıtlayan lider marka Sharp, çevreye olan duyarlılığıyla da ön plana çıkıyor.

Mayıs ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak bu teknoloji harikasına sizde sahip olabilirsiniz!
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

On Numara Telefon Honor 10 Işıltısı ile Türkiye’de

Genç ve trendy akıllı telefon markası Honor’ın Mayıs ayında Londra’da düzenlenen etkinlikle tanıttığı yeni amiral gemisi telefonu Honor 10, Türkiye pazarına sunuldu. Telefonda bulunan iki önemli özelikten ilki; akıllı telefonun çift objektifli kamera uygulanan gelişmiş AI 2.0 teknolojisi. İkincisi ise Honor 10 CMF tasarım, 15 kat parıldayan renkten oluşan çarpıcı bir nano ölçekli optik kaplamayla 3D cam ile eşsiz bir tasarıma sahip olması.

Bu Yaz Düğün Fotoğrafları Selphy CP1300 İle Ölümsüzleşecek

Şık tasarımı ve kolay taşınabilir boyutlarıyla dikkat çeken Canon SELPHY CP1300, bu yazın düğün fotoğraflarını eşsiz bir kalitede basarak ölümsüzleştiriyor. 1 dakikadan daha az sürede baskı alan SELPHY CP1300 fotoğraf yazıcısı, iyi performansı ve tüm mobil cihazlara uyumlu özelliği sayesinde unutulmaz hikayelerin vazgeçilmezi oluyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ