Şimdi Serinleten Fiyatlar Moda

Koton Yaz Kampanyası en moda ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuyor. Koton Yaz Kampanyası için kamera karşısına geçen Fahriye Evcen uygun fiyatlı tasarımlarla ‘Şimdi Serinleten Fiyatlar Moda’ mesajını veriyor.

Koton’un marka yüzü Fahriye Evcen ile ekranlara gelen reklam serisi yaz kampanyasıyla devam ediyor. ‘Şimdi serinleten fiyatlar moda, moda Koton’da’ mottosuyla başlatılan kampanyada yeni sezon ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla mağazalarda yerini alıyor.

Yaz mevsiminin havasını güzelleştiren, fiyatlarıyla serinleten kampanyada tasarımlar model ve renk çeşitliliğiyle de dikkat çekiyor. Fahriye Evcen’in en moda tasarımlarla en trend yaz kadını stilini ekranlara yansıttığı reklam filminde casual ve şık tasarımlar yer buluyor. Pul detaylı, renkli ve baskılı tişörtlerin, farklı kesimlere sahip jean modellerin ve yüzlerce yaz tasarımının yer aldığı kampanya, uygun fiyatlarla sezon gardıroplarının yenilenme zamanı geldiğini işaret ediyor.

Koton Yaz Kampanyası, ulaşılabilir fiyatlarla mağazalarda yerini alırken Fahriye Evcen’in rol aldığı son reklam filmi ekranlarda, açık hava ve dijital mecralarda yer alıyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Koton Partywear Koleksiyonu Davetlerin Yıldız Stillerini Belirliyor

Koton, 2018 ilkbahar-Yaz sezonuna sunduğu Partywear Koleksiyonu ile sezonun davet modasını belirliyor. Her vücut tipine ve okazyona uygun zenginlikte hazırlanan Koton Partywear Koleksiyonu, Zeynep Tosun for Koton tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Columbia PFG Serisi ile Denize Açılıyor

13-16 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Columbia PFG Alaçatı Big Fish Turnuvası’nın ana sponsorluğunu üstlenen Columbia, güneşin zararlı ışınlarından koruyan ve serin tutan teknolojilerin yer aldığı Columbia PFG serisi ile denizde konforlu maceralar için fonksiyonellik sunuyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ