sonbahar-kış sezonu koleksiyonlarında göğüs dekolteleri bir hayli ilgi çekiyor

2010-2011 sonbahar-kış sezonu koleksiyonları göğüs dekolteleri ile bir hayli ilgi çekiyor. Prada, Louis Vuitton, Jason Wu gibi isimler bu modaya öncelik edenler arasında...

Prada’nın son defilesinde, gözler 50’lerin modası kadar derin göğüs dekoltelerindeydi. Bu parçalar, kadınların vücut hatlarını da gözler önüne seriyordu. Defilede, kadınların çerçeveye alınan ve dantellerle kapatılmaya çalışılan balkonları göz doldurdu.

Louis Vuitton defilesinin öne çıkan mankenleri ise yuvarlak hatları, dolgun vücutları ile Laetitia Casta ve Elle Macpherson’du. Aslında modadaki bu akıma Mad Men etkisi demek de mümkün. Ekranların ödüllere doymayan dizisi Mad Men’in güzel yıldızı Christina Hendrick de geçen hafta yapılan Grammy Ödül Töreni’nde derin göğüs dekoltesi ile göz doldurmuştu... Yine sevilen dizi Modern Family’nin yıldızı Sophia Vergara da törende dekoltesi ile dikkat çekiyordu. Artık derin bir göğüs dekoltesi pahalı bir ayakkabı ya da trend bir çantadan daha çok ilgi çekiyor. New York Times moda yazarı Armand Limnander; “Paris’te son günlerin en çok konuşulan konusu 50’li yılların göğüs dekoltesinin geri dönmesi. Marc Jacobs ve Louis Vuitton’un göğüsleri dolgun isimleri tercih etmesi de yuvarlak hatlı mankenlere olan ihtiyacı bir kez daha ortaya çıkardı. Tüm bunlara neden olan şey ise Mad Men
etkisi” diyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

IPEKYOL YAZ 2018 KOLEKSİYONU İLE GİZLİ YAZ BAHÇESİNE DAVET

Ipekyol Yaz 2018 Koleksiyonu, çiçek ve grafik detaylarını blok renklerle harmanlayarak yaz mevsiminin müjdesini veriyor. Hem feminen hem maskülen tarzı modern dünyanın renk kartelasıyla kusursuzca buluşturan koleksiyon, tamamlayıcı çizgi ve desen oyunlarıyla sıcak sezonun kapısını aralıyor.

Jean Modasına Botanik Elyaf Dokunuşu!

Yaz sıcakları nedeniyle çok sevdiğiniz jean pantolonlarınıza veda etmek durumunda kalıyorsanız, yapmanız gereken tek şey etiket okumak! Eğer satın aldığınız ürünün etiketinde TENCEL™ Denim yazısını görüyorsanız, pantolonunuzu giymeye rahatlıkla devam edebilirsiniz. TENCEL™’in botanik kökenli selüloz elyafları nefes alan yapılarıyla terleme ve nemin önüne geçerken, ayakkabıdan bluza denim kumaşından üretilen tüm parçalarda uzun süreli yumuşaklık, esneklik, sağlamlık ve pürüzsüzlük sağlıyor.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ