Şu anda kriz dönemindeyim

Cüneyt Özdemir"le yaşadığı ilişkiden dolayı "Kurtlar Vadisi" kadrosundan çıkartıldığı söylenen Nefise Karatay, iddialara yanıt verdi.

Karatay "Neden oldu, nasıl oldu gibi konulara girmeyeceğim. Her şeyin hayırlısı olsun. Sonuçta ben oyuncuyum. Önüme bakıyorum ve yola devam Nefise diyorum."
GEÇTİĞİMİZ sezon Özgü Namal"ın yerine "Kurtlar Vadisi-Pusu" kadrosuna dahil olan manken Nefise Karatay"ın diziyle ilişkisi kesildi. Karatay"ın diziyle bağının kopmasının nedeni olarak da, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı"nda bir restoran çıkışında gazeteci Cüneyt Özdemir"le görüntülenmesi gösterildi. Özdemir"in, dizinin bir dönem danışmanlığını yapan Soner Yalçın ile ortak olmasından Kurtlar Vadisi"nin yapımcısı Raci Şaşmaz"ın rahatsız olduğu, bu yüzden de ünlü manken ile yollarını ayırmaya karar verdiği iddia edildi. Bu iddialar üzerine Nefise Karatay, şunları söyledi: "Şu an bir kriz dönemindeyim ve bu krizi iyi yönetmem gerek. Dolayısıyla bu konu hakkında konuşan taraf ben olmak istemiyorum. Ayrıca bir takım anlaşmalar, sözleşmeler yapılıyor. O yüzden de herhangi bir şey söylemem benim için iyi olmaz. Her şey üst üste geldi. Ne olacağını zaman içinde hepimiz göreceğiz. Bildiğiniz gibi dizinin son bölümünde yurt dışına gönderildim. Oradan döner miyim, dönmez miyim bilmiyorum. Neden oldu, nasıl oldu gibi konulara asla girmem. Her şeyin hayırlısı ne ise o olsun. Sonuçta ben bir oyuncuyum. Önüme bakıyorum ve yola devam Nefise diyorum."

Kelebek

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Brad Pitt, Angelina Jolie'nin hayatındaki erkeklerden iyice bunaldı. Brad Pitt, Angelina Jolie'nin hayatındaki erkeklerden iyice bunaldı.
Kendimi seviyorum Kendimi seviyorum

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)