TAG Heuer 2010 koleksiyonu

 

ERGONOMİK VE ŞIK

Teknoloji, lüks, zarafet ve sportif ruhu bir arada harmanlayan Tag Heuer, tatillerde her türlü sportif aktiviteler için  ideal bir seçim olmaya devam ediyor.


Kalite, sağlamlık ve fonksiyonelliğin teknoloji ile birleştiği geniş ürün yelpazesine sahip TAG Heuer,  eylül ayında tatilini farklı sportif  aktiviteler ile geçirecek olanlara bol seçenekli modeller sunuyor 

TAG Heuer 2010 koleksiyonunda yer alan modellerin en önemli özelliği Formula 1 araçlarının lastiklerinde kullanılan, ekstra esnek ve dayanıklı bir materyal olan Elastomer ile kaplanan beta titanyum saplar ve ergonomik entegre menteşeler ile kullanıcıya konforlu kullanım sayesinde yüze rahatça oturarak, hareket rahatlığı sağlıyor. TAG Heuer’in yüksek irtifalarda yapılan sporlar         ( Trekking, Rafting, Paraşüt, Dağcılık vs. ) için üretilmiş olduğu High Mountain güneş camları da moda ile sporun bir arada iyi bir şekilde harmanlanmasını sağlıyor.

Eylül ayı tatiliniz için güneş gözlüğünüzü seçerken özel materyallerle hazırlanmış Tag Heuer modellerini denemenizde fayda var.


Modellerin satış fiyatı : 250-400 Euro arası değişmekte
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Nano damla ile gözlük tarih oluyor

İsrail'de bulunan Bar-Ilan Üniversitesi'nin Nanoteknoloji İleri Malzemeler Enstitüsü ve Ashaare Zedek Medical Center uzmanları "nanodrop"lar hasar görmüş korneayı tedavi ederek hem yakın hem de uzak görüş sorunlarını tedavi etmeyi başardı.Domuzların korneaları üzerinde başarıya ulaşıldı.

İşte Apple'ın tasarlayacağı muhtemel 10 artırılmış gerçeklik gözlüğü

Uzun yıllardır Apple, artırılmış gerçeklikli gözlük çalışmaları ile piyasaya yeni bir boyut kazandırmayı hedefliyor. Bu konu ile ilgili şirket bir yarışma düzenledi. İşte o yarışmada gelen 10 akıllı gözlük önerisi..Apple'ın tasarlayacağı muhtemel 10 gerçeklik gözlüğü

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ