Tankurt Manas feat. Ayşe Akın – Turluyorum

Haziran ayında Sony Music & Basemode Records etiketiyle yayımlanan “Bilinçaltı” albümüyle dijital müzik platformlarının listelerinde zirveden düşmeyen, Türkçe Rap’in yıldızlaşmış ismi Tankurt Manas, albümün büyük ilgi gören, kıpır kıpır şarkısı “Turluyorum”u kliplendirdi!

Bodrum’un masmavi sularının yanı sıra, düetiyle Tankurt Manas’a eşlik eden Ayşe Akın’ın güzelliğiyle göz doldurduğu video klibin yönetmen koltuğunda, “Art Arda” video klibinde de imzası olan “Serdar Börcan” oturmaktadır.

Aranjesi başarılı prodüktör “Da Poet” e ait olan “Turluyorum” bu sıcak yaz havalarında müzik severleri ayağa kaldırıp, dansa davet edecek!

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bu Albüme Müptela Olacaksınız

Joker, Sony Music Türkiye ve Basemode Records etiketiyle 10 Ağustos’ta tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini alacak olan “Element” albümünden önce albümün ilk şarkısı "Müptela" ile karşınızda.

Genç Yetenek Baneva Huzurlarınızda

Hip-Hop müziğin ülkemizde yükselişte olduğu son dönemde, Basemode Records müzikseverleri bir çok yeni sanatçıyla tanıştırdı; ancak bunlardan biri varki genç yaşta sergilediği büyük yeteneği ile tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı.Sony Music Türkiye & Basemode Records’un en genç ve yetenekli sanatçılarından biri olan 2000 doğumlu “Baneva”yeni single çalışması ile dinleyicilerin karşısında!

YORUM YAZIN


Oylama:4 puan ( 2 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ