Tchibo’dan Dünya Kupası izleyicilerine futbol topu şeklinde soğutucu çanta

tschibo-soğutucu

 

 

Yaz sıcağının en hissedildiği günlerde futbolu izleme heyecanına eşlik eden soğuk içecekler, serbest vuruş ve kale kadar futbolun yanında yer alıyor.

Dünya Kupası’nın televizyondan mobil telefonlara tüm ekranlardan izlendiği günlerde evinin dışında arkadaşlarıyla parkta, piknikte, yolculukta takip etmek isteyenler için içeceklerini, yiyeceklerini soğuk tutacak futbol topu şeklindeki soğutucu çanta, Tchibo’da sizleri bekliyor.

Siyah Beyaz Yeşil Soğutucu Çanta, Tchibo’nun eğlenceli ve şaşırtıcı tasarım felsefesinden hareketle futbol topu şeklindeki tasarımı ile yeşil sahaların keyfine eşlik edecek. İdeal soğutma için soğuk izolasyon folyosu ile donatılan yaklaşık 9 lt kapasitesi olan soğutucu çanta, çift yönlü fermuarlı, sıkı kapanan bir kapağa sahip. Uzunluğu ayarlanabilen, dolgulu omuz kemeri sayesinde parklarda, kamplarda, pikniklerde, seyahatlerde futbol tutkunları için de mükemmel bir eşlikçi olacak.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Teknosa, Avrupa’ya ‘müşteri odaklı perakende çağı’nı anlattı

İSTANBUL, (DHA)-TEKNOSA Genel Müdürü Bülent Gürcan, Berlin’de Avrupa teknoloji üreticilerinin ve perakendecilerinin liderlerini buluşturan European TCG Retail Summit etkinliğinde kesintisiz müşteri deneyimini anlattı.Konuşmasında değişen müşteri beklentilerini ve Teknosa'nın omnichannel...

Çevrimiçi alışveriş için otomat kullanımı artıyor

Walmart, çevrimiçi alışveriş deneyimini iyileştirmek için Pickup Towers projesini genişletiyor. Çevrimiçi alışveriş için 500’den fazla yeni kulenin açılacağı belirtiliyor. Walmart bu hafta yaptığı bir açıklamada, yıl boyunca ABD’deki mağazalarına 500’den fazla ek Pickup Tower...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ