Tekin Seyrekoğlu dan bayramda da güzelliğini mücevher ile bütünlemek isteyenler için yüzük tasarımları

 

Tekin Seyrekoğlu Mücevherat, özel günler için şık tasarımlarla yine gündemde... Bayram için de birbirinden modern yüzüklerle
ince zevklere hitap ediyor.

Altın ve değerli taşların göz alıcı birlikteliğini sergileyen koleksiyonlar hazırlayan Tekin Seyrekoğlu, bayramda da güzelliğini mücevher ile bütünlemek isteyenler için yüzükler tasarladı.

14 ayar sarı altın üzerine sphin taşlarıyla işlenen yüzüklerden kare formlu tasarım, siyah ve beyaz mine ile bezeli… Zarif bir şıklık sergileyen iki yüzükte de koyu duman rengi ve yarı şeffaf kristalize yapısı ile dikkat çeken smoky kuvarz taşı kullanılıyor. Pozitif enerji yayan bu değerli taş, modern çizgiler taşıyan tasarımı gösterişli bir yüzüğe dönüştürüyor.

Tekin Seyrekoğlu Mücevherat, kalite ve estetiği birleştiren yüzük tasarımlarını bayrama özel fiyatıyla sunuyor.
 

Enson Moda

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Gelinlik için takı önerileri

Hayatını en özel gününde, hayatının en özel kıyafetini giyecek hanımlar için takı olmazsa olmazların başında geliyor. Gelinliğin üzerine takılacak gösterişli takılar ilgiyi dağıtabilir. Bunun yerine şık ve sade bir küpe ve iki bileğinize de takacağınız şık bir bilezik daha iyi olacaktır.

TASARIM ÖDÜLLERİNE MUHTEŞEM GALA!

Dünyanın en büyük 5 mücevher fuarından birisi olan İstanbul Jewelry Show kapsamında mücevher dünyasının önde gelen isimleri buluştu.Fuarın ilk günü dünyanın en büyük alım heyeti organizasyonu kapsamında İstanbul’da gelen firma temsilcileri ile ihracatçı firmalar buluştu.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ