Temel parçalarla her erkek kendi tarzını oluşturabilir

Erkeklerin işini daha da kolaylaştıracak belli başlı gardırop kuralları var. Temel parçalarla  her erkek kendi tarzını oluşturabilir. Bir erkeğin gardırobunu iyi kullanması onun kişisel zevkine ve parçaları birbirine koordine etme gücüne bağlı. Trendler ne olursa olsun belli başlı parçalarla her erkek istediği görünümü yakalayabilir. Takım elbiselerden gömleklere, jean’lerden kazaklara kadar erkeklerin gardırobunda olması gereken parçalar:
 

TAKIM ELBİSELER
Bir erkeğin dolabında mutlaka olması gereken parçaların başında klasik takımelbiseler geliyor. Siyah, gri ve haki takım elbiseler erkekler için şıklığın anahtarı.

JEAN’LER
Erkeklerin gardıroplarında jean’lerin özel bir yeri var. Hiçbir kıyafet jean’lerin yerini tutamaz. Her kıyafete uyum sağlayabilen jean’ler erkeklerin gardıroplarında olması gereken temel taşlardan.

TRİKOLAR
Siyah, kahverengi, gri V yaka ya da bisiklet yaka trikolar her erkeğin gardırobunda olması gereken parçalardan. Gömleğin vazgeçilmez tamamlayıcısı olan kazaklar kaşmir, yün ve keten kumaşlarla her mevsim erkeklerin kurtarıcısı.

BLAZER CEKETLER
Blazer ceketlere yatırım yapan şeyler asla pişman olmaz. Yaz ayları için beyaz ve açık tonlarda tercih edilebilir. Siyah ve gri tonlarındaki klasik kesimblazer ceketler gardıropların demirbaşı.

GÖMLEKLER
Her erkeğin en az 5 farklı modelde gömleği olması gerekir. Çizgili, ekose desenli ayrıca pembe, açık gri, yeşil ve mavi tonlarındaki gömlekler erkeklerin gardıroplarında mutlaka olmalı.

PANTOLONLAR
Yün ve keten kumaşların yanı sıra haki tonlar ve bejler yaz için ideal renkler. Slimfit kesim ve ince çizgili pantolonlar
trendi.

AKSESUVAR
Ayakkabıların rengine uyan en az iki kemer ve en az iki veya üç tane kravat bir erkeğin gardırobunda olması gereken aksesuvarlar arasında.

KLASİK AYAKKABILAR
OXFORD tarzı deri ya da süet modeller, mokasen ayakkabılar ve loafer modeller her erkeğin gardırobunda olması gereken klasik ayakkabı modellerinden. Takım elbiselerle mükemmel bir ikili oluşturan klasik ayakkabılar siyah, gri, lacivert  ve kahverengi tonlarla ve farklı ayrıntılarla her sezon erkeklerin vazgeçilmez aksesuvarlarından. İster günlük işyeri için isterse şık geceler için her erkeğin mutlaka en az 2 tane ayakkabısı olmalı.

ERKEKLERİN kıyafet konusunda kadınlarlardan daha şanslı olduğunu söyleyebiliriz.

İşte nedenleri…

Onların ne giysemderdE daha az. Ne de olsa alternatifleri kısıtlı.

Erkekler bir gömlek bir jean’le yaz ya da kış fark etmeden her sezonu rahatlıkla geçirebiliyorlar.

Aksesuvar seçenekleri az olduğu için klasik aksesuvarlar kullanarak görünümlerini istedikleri gibi şekillendirebiliyorlar.

Spor aksesuvarlarla spor, klasik aksesuvarlarla klasik bir tarz oluşturabiliyorlar.

Belli başlı parçalarla farklı vemodern bir hava yakalayabiliyorlar.

Erkek modasında kadınlarda oluğu gibi şaşırtıcı bir değişiklik olmuyor. Sadece her sezon klasik parçalara küçük ayrıntılar ekleniyor.

Kaynak: Esra Çoruh/HaberTürk

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Tasarımcı Atıl Kutoğlu, erkek giyimine de giriyor

Kutoğlu, İstanbul Moda Haftası kapsamındaki defilesine Michael Jackson’ın abisi Jermaine Jackson’ın markanın yüzü olacağını söyledi. Jackson ile Kutoğlu, New York’a mağaza açma konusunda işbirliği yapacak.Tasarımcı Atıl Kutoğlu, erkek giyimine de giriyor...

David Beckham ın oğlu Romeo en iyi giyinen erkekler listesinde 26 sırada

David Beckham ın oğlu Romeo en iyi giyinen erkekler listesinde 26 sırada..En iyi giyinen erkekler listesinin daimi üyesi İngiliz futbolcu David Beckham’a rakip geldi: 8 yaşındaki oğlu.Romeo GQ Dergisi’nin hazırladığı en iyi giyinen 30 erkek listesinde 26’ncı sırada yer almayı başardı.

YORUM YAZIN

Etkin Patent

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

Ataşehir PatentAfyon PatentAntep OsgbAvcılar Web TasarımAvcılar PatentArnavutköy Web TasarımAdana Web TasarımAdana Patent
 • Online Marka Tescil Ücreti

  Online marka tescil ücreti ve iş ve işlemlere ait ayrıntılar şu şekildedir;

  Online Marka Yenileme Ücreti

  Online marka yenileme ücreti ödemesi ve Marka Yenileme işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz.

 • Marka Takip ve İzleme Ücreti

  Her yıl marka tescil başvuru sayısının hızla artması ve ilgili iş ve işlemlerin hızlandırma isteği, giderek artan benzer marka başvuruların bir şekilde yayına çıkarılması nedeniyle her yıl birbirlerine benzer ve/veya iltibas oluşturan markalar yayınlanmak

 • Online Beşli Tasarım Başvuru Ücreti

  Beş Renkli Görsel Türk Patent Yayın Ücreti