Tergan'da Yazı Hissettiren Detay

Klasik ve zarif çizgisiyle, şehirli kadın ve erkeğin vazgeçilmezleri arasında yer alan trendlerin öncüsü Tergan, yazı hissetiren detayları yeni koleksiyonuna taşıyor. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün yanına en yakışan hasır dokular markanın şık ve zarif ayakkabılarında yerini alarak şehri tatil havasına sokuyor.

Kendinden simli ve parlak dokusuyla dikkatleri üzerine çeken modeller tabanlarındaki hasır detayı ile yaz tatillerinin ve günlük şehir stilinin tek adresi olmaya aday.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Atletik Rahatlık Premium Deri İle Birleşti Çağdaş Sokak Stiline Yepyeni Bir Yorum Geldi

Danimarkalı ayakkabı ve deri devi ECCO, çağdaş sokak stiline dinamik konfor tabanı eklediği koleksiyonuyla gündelik hayat ritminize uyum sağlayacak harika bir seri sunuyor. İlkbahar / Yaz 2018 koleksiyonun gözde parçaları arasındaki yerini çoktan alan ST.1, atletizm ve eğlence dünyasının senteziyle ortaya çıkan ve yenilikçi olduğu kadar şaşırtıcı bir yapıya sahip.

Lumberjack Sneaker'lar

Lumberjack’in havalı taban özelliği konforlu adım atılmasını sağlarken, ayağı saran örme sneaker modelleri uzun ve yorucu günlerde ayakların rahat etmesini sağlayacak. Günlük hayatta spor şıklığı yakalamak isteyenler için ideal olan sneaker’lar hem renkli hem de klasik modelleri ile rahatlıktan ve spor tarzdan taviz vermeyenlerin tercihi oluyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ