Termal Su ile Saçlarınıza Can Verin

Bioxcin, sağlıklı cilt ve saçlara sahip olmak isteyenler için yüzde 100 termal su içeriği ile geliştirdiği yenilikçi ürünü Aqua-Thermal şampuan serisi ile kepek, yoğun kepek ve hassas saç derisi problemlerine yepyeni bir çözüm sunuyor. Bolu Göynük ve Bursa Osmangazi olmak üzere dünyanın mineral zengini 2 farklı içerikteki termal suyundan, 3 ayrı dermokozmetik şampuan geliştiren Bioxcin, bu yeni ürün serisiyle bir yandan saç ve deriyi güzelleştirirken aynı zamanda tedavi etmeyi amaçlıyor.

İstanbul Üniversitesi’nden Prof. Dr. Zeki Karagülle ve Biota Laboratuvarları Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Murat Türkoğlu liderliğinde üç yıl boyunca araştırılan ülkemizin termal su kaynakları, Bioxcin markasının inovatif şampuan serisi Aqua-Thermal ile ilk kez dermokozmetik ürünler içerisinde kullanılmaya başlandı.

Bolu Göynük termal suyu, kepeğe karşı kullanılan aktiflerden olan yüksek kükürt oranı özelliği ile öne çıkıyor. Bursa Osmangazi termal suyu ise yüksek silisyumlu içeriği ile hassas saç derisi için ideal bir mineral içeriği sunuyor. Her iki termal suyunda bulunan probiyotikler cildin doğal bariyerini güçlendiriyor, saçı ve saçlı deriyi beslerken, aynı zamanda aktif ve sağlıklı saç folikülü sayısında artış sağlıyor. Kükürtlü termal su, kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olurken, silisyumlu termal su hassas saç derisini rahatlatarak nemlendiriyor.

Bioxcin kepek karşıtı Aqua-Thermal şampuan; Zinc Pyrithione içeren formülü sayesinde, kepek ile mücadele ederken, içeriğindeki B6 vitamini Piridoksin ile de kepek oluşumunu engelliyor. Bu şampuanın içeriğinde saçta en fazla bulunan aminoasitlerden biri olan Arginine yer alıyor. Bu mineraller saçlara parlaklık, ışıltı ve canlılık katarken, saçlı derinin nemini koruyor.

Bioxcin yoğun kepek karşıtı Aqua-Thermal DS şampuan; Zinc Pyrithione + Alfa Hidroksi Asit ve Salisilik Asit içeren formülü ile inatçı ve tekrarlayan saçtaki yoğun kepekle mücadele ediyor. Ürün, içeriğindeki kepek karşıtı aktif Octopirox sayesinde kepeği önlemeye yardımcı oluyor.

Bioxcin hassas saç derisi için geliştirilmiş Aqua-Thermal şampuanı da özelliğini silisyumlu içerikli ‘termal su’dan alıyor. Hassas saç derisini yumuşatan ve probiyotikler ile cildin doğal bariyerini destekleyen ürün, karışıklık açıcı aktiflerle saçların kolay taranmasını sağlıyor. Ürün sağlıklı görünüm ve parlaklık kazandırdığı gibi saçları yağlandırmadan temizliyor.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Keratin Protect Serisi İle Güçlü Sağlıklı ve Gösterişli Saçlar

Parlak ve sağlıklı saçlar, moda ne olursa olsun, her kadının hayali… Her dönemin markası Remington, 80. yılına özel tasarladığı Keratin Protect Serisi ile kadınların hayallerini gerçekleştiriyor. Keratin Protect serisinin seramik plakalarında bulunan keratin ve badem yağı özelliği sayesinde artık tüm saçlar güçlü, sağlıklı ve gösterişli olacak.

Rossmann Alterra Kafein & Biotin Şampuan

Güneşin yakıcı etkisi, deniz yada havuz suyu nedeniyle hassaslaşan saçları, hızlı ve etkili çözüm için Alterra Kafein&Biotin Şampuanıyla tanıştırmak gerekiyor. Canlandıran kafein, hacim kazandıran Guarana tohumu ile saçı kökünden ucuna yeniden yapılandırıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

  • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

    Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

    Marka Tescil Ücreti

    2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

    Marka sorgulama

    İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

  • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

    Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

    MARKA TESCİL YENİLEME

    Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

    MARKA DEVİR

    Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  • Tasarım Tescil Ücreti

    2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

    Patent Ücretleri

    2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

    TEKLİ TASARIM TESCİL

    Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)