The Fashion Fund Başladı!

he Fashion Fund programı, moda dünyasının en prestijli moda yarışması olan CFDA/Vogue Fashion Fund’ı tüm detaylarıyla ekrana getiriyor. Amerika Moda Tasarımcıları Konseyi (CFDA) ve Vogue dergisi Amerika’nın gelecek moda tasarımcılarını desteklemek için bir bağış projesi başlattı.

Her yıl, moda endüstrisinin saygıdeğer jürilerinden oluşan bir ekip o yılın en çok gelecek vaat eden moda tasarımcılarını seçiyor. 6 aylık bir süre boyunca, tasarımcılar $300.000’lık nakit para ve 1 yıl boyunca sektörün uzman bir isminden danışmanlık almayı kapsayan “Fashion Fund Yılın Tasarımcısı” ödülü için mücadele ediyorlar.

Moda ikonu Anna Wintour yarışmayı Konsey Başkanı Diane von Furstenberg eşliğinde yürütüyor. Moda tutkunlarının vazgeçemeyeceği The Fashion Fund Foxlife ekranlarında!

The Fashion Fund

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir'de 1-3 Kasım'da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ