Think Plus BeachWear Koleksiyonu...

 


 

 

 

 Türkiye’nin ilk ve tek büyük beden e-markası Think Plus, yepyeni Beachwear koleksiyonuyla rengarenk bir yaza merhaba diyor!

 

Hayatın her alanına artı değer katan Think Plus, birbirinden renkli Beachwear ürünleriyle plajda ihtiyacınız olacak tüm kıyafetleri bir tık’la elinizin altına getiriyor!

 

 

Büyük beden bayanların da diğer bayanlar gibi özgür bir yaşama sahip olabileceklerini anlatan  Think Plus, yaza merhaba dediğimiz ve şimdiden tatil planları yapmaya başladığımız şu günlerde, merakla beklenen Beachwear koleksiyonunu beğeniye sunuyor. Plaj keyfinizi katlayacak mayonuzun üzerine giyebileceğiniz tunikler, hasır çantalar, rengarenk şapkalar, tüm dikkatleri üzerinize çekecek görülmemiş aksesuarlar serisiyle artık yazı hem daha rahat, hem de daha renkli geçireceksiniz!


Büyük beden giyen bayanlar için yaratıcı, şık ve dikkat çeken çözümler sunan Think Plus’ın birbirinden farklı seçenekleri her zevke ve her beğeniye hitap ederken; yazın plajda, kumsalda ya da havuzda mayumun üzerine ne giysem derdinizi bir tık’la ortadak kaldırıyor. Bulunduğu ortamda şıklığıyla bütün dikkatleri üzerine çekmek isteyen bayanların tercihi Think Plus, en yeni koleksiyonuyla büyük beden bayanların vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Diktiği Amazon kadın savaşçısı kıyafetleri ilgi görüyor SAMSUN'da ziraat yüksek mühendisi Asuman Kanca (41), evinin bir odasında kurduğu atölyesinde Terme İlçesi Gölyazı bölgesinde yaşadıkları rivayet edilen Amazon kadın savaşçılar ile ilgili kostümler tasarlamaya başladı. Kanca'nın hazırladığı günlük kıyafetler, kısa sürede ilgi gördü.
Dünya Kadınlar Günü’ne özel 'Moda ve Kadın' yarışması düzenlendi İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin Güzel Sanat Fakültesi’nin üniversiteye dinamizm kattığını belirten Rektör Burhan Aykaç, “Öğrencilerimiz çok yetenekli ve yaratıcı. Yaptıkları projelerle, açtıkları sergilerle güzel işlere imza atıyorlar. Bizler her zaman öğrencilerimizin yanındayız .

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ