Uni Baby Bebek Yağı ile Hassas Bebek Cildine Yumuşacık Bakım!

Bebek bakım ürünlerinin lider markası Uni Baby’nin Bebek Bakım Serisi ürünleri,  alerjen içermeyen özel formülleri, Avrupa Birliği standartlarına bağlı üretim süreci ile bebeklerin cildinin sağlıklı ve güvenli gelişimi için ihtiyaç duyulan bakımı sağlıyor. Uni Baby Bebek Yağı (Avena Sativa), Uni Baby Vücut Yağı (Havuç Yağlı) ve Uni Baby Banyo Yağı’ndan (Zeytinyağlı) oluşan bebek yağı serisi, hassas bebek cildine özel nazik bakım sunuyor.
 
NEM KAYBINA KARŞI
Uni Baby Bebek Yağı (Avena Sativa), bebeğin cildini nem kaybından koruyor. Cilt kuruluğunu önlemek için zengin içeriğe sahip olan ürün, cildin doğal yapısını ve nem dengesini korurken, bariyer fonksiyonunu da güçlendiriyor. Özel formülü sayesinde cilt üzerinde tabaka oluşturmayan bebek yağı, cilt tarafından hızla emiliyor.
 
Cildin gelişimini destekleyen bebek yağı, nazik bir masajla cilde yedirildiğinde kas ve dolaşım sisteminin sağlıklı gelişimine ve çalışmasına da yardımcı oluyor. Boya maddesi içermeyen Uni Baby Bebek Yağı, avuca belli bir miktar alındıktan sonra vücut ısısına ulaşınca cilde uygulanıyor.
 
Bebeğin bez bölgesinde oluşabilecek tahrişlere karşı etkili olan bu ürünün, her alt temizliğinden sonra kullanılması öneriliyor.
 
AVENA SATIVA: Gramineae familyasına ait doğal yulaf özüdür. İçerdiği Avenasin vitaminler (özellikle E Vitamini), mineraller ve proteinler yapılandırma, koruma ve canlandırma özelliğine sahiptir.
 
CİLDİN NEM DENGESİNİ DÜZENLEYEN BİTKİSEL YAĞLAR
Kuru ve çok kuru ciltler için formüle edilen Uni Baby Vücut Yağı (Havuç yağı), hassas bebek cildi, çocuk ve yetişkin cildinin nem gereksinimini sağlıyor. Ürünün içeriğindeki int(11)kisel yağlar cildin nem dengesini düzenliyor. Ayrıca cildin lipit tabakasını güçlendirip esnekliğini artırıyor. Hamilelik döneminde oluşabilecek çatlakları önleyici olarak da kullanılabiliyor.
 
HAVUÇ YAĞI (Appia Ceae): Ultraviole (UV) ışınlarına karşı vücut bağışıklığını artırıp güneş yanıklarının iyileşmesine yardımcı oluyor. Hücre yenilenmesine destek veriyor. İçerdiği provitamin, karotin ve lesitin cildi yumuşatıp renk kazandırıyor.
 
 
YOĞUN NEMLENDİRME ETKİSİ
Uni Baby Banyo Yağı (Zeytinyağlı), bariyer fonksiyonu tam olarak gelişmemiş bebek cildinde, olumsuz dış etkenlere karşı koruyucu bir tabaka oluşturuyor. İçerdiği doğal zeytinyağı, cilt kuruluğunu önleyip cilde uzun süreli nem ve esneklik kazandırıyor. Zeytinyağı’nıniçeriğinde bulunan Oleiprine adlı madde, hücreleri yenileyerek koruyor. Cildin uzun süre nemli ve yumuşak kalmasını sağlıyor. Ürün, banyo öncesi yumuşak bir bebek fırçası veya pamuk ile bebeğin saç derisine uygulandığında konakları yumuşatarak ciltten uzaklaştırılmasına yardımcı oluyor. Ayrıca banyo int(11)iminde son durulama suyuna damlatılan birkaç damla yağ, bebeğin cildinin kurumasını engelliyor.
 
Uni Baby Bebek Yağı (Avena Sativa): 9,50 TL
Uni Baby Vücut Yağı (Havuç yağlı): 9,50 TL
Uni Baby Banyo Yağı (Zeytinyağlı): 9,50 TL

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bebemanya İle Bebek Giyim Alışverişinizi Yapın

Yeni gelecek bebeğiniz için, iyi bir alışveriş yapmak istiyorsanız eğer, bugün kendinizi şanslı hissedebilir ve internetin imkanlarını kullanabilirsiniz. Dünyanın en iyi markalarından, en sağlıklı bebek ürünlerine kadar aradığınız her şeyi internet üzerinden bulmak ve tabii ki....

Hipp, annelerin hayatını kolaylaştıracak yepyeni bir ürün sunuyor Hipp, annelerin hayatını kolaylaştıracak yepyeni bir ürün sunuyor

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)