Uni Wogi Köpük Sabun

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri firması Ataman İlaç ve Kozmetik, çocukları eğlendirirken öğretmeyi amaçlayan hijyen eğitim serisi Wogi’den yepyeni bir ürün sunuyor.

Uni Wogi Köpük Sabun…

Hijyenik el yıkama, toplumsal yaşamın hemen her alanında hastalıkların önlenmesinde yapılacak en basit ve en etkili uygulama olarak gösteriliyor. Uni Wogi Köpük Sabun, çocukları ve ebeveynlerini bakterilere karşı korumaya ve cildin hijyenik bakımının yapılmasına yardımcı oluyor.

Ürün içeriğinde yer alan, cilt ile tamamen uyumlu Chlorhexidine ile cilt üzerinde bulunan zararlı bakterileri cildin yapısına zarar vermeden temizliyor. Çocuklar için geliştirilmiş formu, ambalajı ve kokusu eğlenceli ve pratik kullanım sağlıyor. Ayrıca normal sıvı sabuna göre daha da ekonomik…

Uni Wogi Köpük Sabun, 5.50 TL
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

A-A+ KIKO Milano'dan cilt tonuna uygun fondötenler KIKO Milano, farklı cilt tonlarına uygun fondötenlerle ten renginize en uygun rengi bulmanızı sağlıyor.
Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz

Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz...Oriflame Giordani Gold Scarlet serisi, yılbaşı gecesinde sizi, renklerin en tutkulusu kırmızı ile buluşturuyor. Kırmızının 3 farklı tonuna sahip Giordani Gold Scarlet Collection Ruj ve Tırnak Cilası ile gecenin en güzel kadını olacaksınız.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ