UNIQ İstanbul’da Açıkhava Keyfi Tam Gaz Devam Ediyor

UNIQ Açıkhava Film Festivali’nde sinemaseverlerin izlemeye doyamadığı filmler ağustos ayında tekrar gösterilecek.

İstanbul’un merkezinde nefes alınabilir doğasıyla yaz aylarının favori mekanı haline gelen UNIQ İstanbul, Başka Sinema işbirliği ile başlattığı Açıkhava Film Festivali’ni tüm görkemiyle sürdürüyor. İzleyicilerden gelen yoğun talep nedeniyle seçkiye dahil edilen filmleri tekrar gösterime koyan UNIQ İstanbul ile yıldızlı geceler bu yaz hiç bitmiyor.

Oscar’a damga vuran ve festivalin açılış filmi olarak seçilen The Shape of Water, Wes Anderson’e Berlin’de En İyi Yönetmen Ödülü kazandıran Isle of Dogs, yönetmenliğini Dorota Kobiela ve Hugh Welchman'ın birlikte yaptığı Loving Vincent, Greta Gerwig’in Lady Bird’ü ve The Square gibi adından sıkça söz ettiren ve ödüle doymayan yapımlar tekrar seyirciyle buluşacak. Seçkiye dahil edilen ve çok beğenilen Kısa Film Gecesi de ağustos ayında yeniden programa alınarak bir kez daha izlenebilecek.

Ağustos ayında tekrar seyirciyle buluşacak filmlerin listesi:

9 Ağustos In The Fade
10 Ağustos LadyBird
11 Ağustos Loving Vincent
16 Ağustos The Square
18 Ağustos The Shape of Water
25 Ağustos Kısa Film Gecesi
28 Ağustos Isle of Dogs
29 Ağustos Death of Stalin

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

L'arpeggiata & Christina Pluhar & Avi Avital Akdeniz Ezgileriyle 14.Bodrum Müzik Festivali'nde

Christina Pluhar ve topluluğu L’Arpeggiata, 6 Ağustos Pazartesi günü D-Marin Turgutreis Turkcell Sahnesi’nde 21.00’de gerçekleşecek konser ile müzikseverleri; İtalya, İspanya, Yunanistan, Türkiye ve Makedonya’dan ezgilerle müzikal bir yolculuğa çıkaracak. Konsere, ECHO Klassik ödülünün sahibi, muhteşem tekniği ve büyüleyici performansı ve Grammy ödüllerine aday gösterilen ilk mandolin virtüözü Avi Avital da eşlik edecek.

Küçükçiftlik Bahçe'de Caz Rüzgarı

2016 yılından bu yana birçok şehirde senfoni orkestralarıyla birlikte konserler veren Jülide Özçelik ve Mert Fırat bu kez bambaşka bir projeyle seyirci karşısına çıkacaklar. Sevilen şarkıları oda müziği eşliğinde seslendirecek olan sanatçılar, 11 Ağustos Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe'de yıldızların altında birlikte sahne alacaklar.`

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ