Ünlü Tasarımcı Vanessa Sason Yeni Yıl İçin Dolabını Açtı

Elden ele modanın en dinamik ve güvenli halini sunan alışveriş uygulaması Dolap.com; ikinci el alışveriş deneyimini yaratıcı dolaplarla sunmaya devam ediyor. Dolap ‘ın bu ayki yeni yıl alışveriş konuğu; Raisa&Vanessa markasının ünlü tasarımcısı Vanessa Sason’un eklektik ve bohem tarzının yansıması olan kıyafetleri Dolap’ta moda severlerin beğenisine sunuluyor.

Bir ay boyunca açık olacak Vanessa Sason dolabında yeni yıl için uygun fiyatlı tasarım kıyafetler ve aksesuarlar ön planda. Ayrıca dolapta, Raisa&Vanessa markasının özgün tasarımlarına da ulaşılabilir fiyatlar ile sahip olmak mümkün olacak. Dolap, Türkiye’nin ilham verenlerinin dolaplarını açmaya ve stiliyle ilham verenlerin stil sırlarına tüm moda severleri dahil etmeye devam edecek. Dolap uygulaması AppStore ve Google Android’den indirilebilir. Ücretsiz kargo ve güvenilir alışveriş deneyimi için Dolap.com; 100 binden fazla hit moda ürününü ulaşılabilir fiyatlar ile moda severlerin beğenisine sunuyor.

Bu Dolap’ta ne var: Vanessa Sason
Vanessa Sason, “Yeni Yıl Dolabı” ile 15 Aralık’ta dolabını açıyor. 1 ay boyunca satışta olacak dolapta, Raisa&Vanessa markalı 20 parça, payetli gece elbiseleri, mini elbiseler, R&V markasıyla özdeşleşmiş İspanyol paça pantolonlar ve Vanessa’nın koleksiyoner kişiliğini yansıtan parçalar yer alıyor. Satılan parçalar, satın alımdan sonra 3 iş günü içinde teslim edilecek.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir'de 1-3 Kasım'da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ