ünlü tasarımcısı modanın güneşi Cemil ipekçi’nin ‘’Ottoman Fashion Show by Cemil İpekçi’’ defilesi

 

Cemil İpekçi, ülkemizin, kültürümüzün ve tarihimizin tanıtımı için İsviçreye çıkarma yapacak. İsviçrenin en büyük kenti Zürihte dünyanın ünlü sanatçılarının da sahne aldığı Kongresshausta ünlü tasarımcısı  modanın güneşi  Cemil ipekçi’nin ‘’Ottoman Fashion Show by Cemil İpekçi’’ defilesi yapılacak.

5 Haziranda gerçekleşecek defile öncesi açıklama yapan İpekçi, ülkemizi en iyi biçimde tanıtmak istediğini söyledi.

DEFİLE İÇİN BÜYÜK SÜRPRİZLER

Koreografını Yasin Soyun hazırladığı defilede, çekimleri devam eden Fetih 1453 sinema filminin oyuncusu ve Cemil İpekçinin özel yüzü Sedat Mertin yanı sıra Ebru Ürün, Bekir Coşar, Funda Barın, Seda Ertan, Hasan Yalnızoğlı, Sinem Sülün, Songül Erol, Tuğçe Sarıkaya, Beril Kaya, Eda Sedalı, İnga Timiskyte, Mustafa Kulekaya, Fatih Yıldız gibi isimler de yer alacak. Defileye birçok devlet sanatçısı, müzisyenler ve dansçılar da renk katacak.

Kaynak: Gazete HaberTürk

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Herkesin tek tip giyinmesinden rahatsız

Herkesin tek tip giyinmesinden rahatsız... Tasarladığı koleksiyonunu Eylül ayında önce Sırbistan’da ardından da Türkiye’de bir defileyle tanıtacak. Herkesin tek tip giyinmesinden rahatsız olan Türkcan, küçük bir detayla bile olsa her zaman fark yaratmaktan yana.

Yasemin Akat, İngiliz markası Ghost için tasarım yapacak

İngiliz Ghost firması için tasarım yapacaksınız. Nasıl gelişti bu süreç?Firma yetkilileri tesadüfen Nişantaşı’ndaki mağazamın önünden geçerken ürünleri görmüşler. Benden randevu aldılar ve mağazamıza geldiler. Onlar için bir koleksiyon hazırladım ve çok beğendiler.

YORUM YAZIN

Etkin Patent

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

Ataşehir PatentBaşakşehir Web TasarımAntep OsgbAvcılar Web TasarımAvcılar PatentBalıkesir Web TasarımAfyon PatentAdana Patent
 • Online Marka Tescil Ücreti

  Online marka tescil ücreti ve iş ve işlemlere ait ayrıntılar şu şekildedir;

  Online Marka Yenileme Ücreti

  Online marka yenileme ücreti ödemesi ve Marka Yenileme işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz.

 • Marka Takip ve İzleme Ücreti

  Her yıl marka tescil başvuru sayısının hızla artması ve ilgili iş ve işlemlerin hızlandırma isteği, giderek artan benzer marka başvuruların bir şekilde yayına çıkarılması nedeniyle her yıl birbirlerine benzer ve/veya iltibas oluşturan markalar yayınlanmak

 • Online Beşli Tasarım Başvuru Ücreti

  Beş Renkli Görsel Türk Patent Yayın Ücreti