Ünlülerin saç stilisti açıklıyor!

Şimdi hangi renk moda?

Altı ay önce açık sarı hatta beyaz sarı rengi modaydı. Şimdi daha yumuşak tonlara geçiş var. Bal sarısı gibi doğal renkler moda. Gelecek birkaç ay içinde ise kırmızı moda olacak. Tabii Lady Gaga ya da Rihanna’dan söz etmiyorum. Doğal bir kızıllıktan bahsediyorum. Düz saç eskisi kadar moda değil. Kâğıt gibi ölü durması hiç hoş değil. Bu beş yıl öncesinin modasıydı. Şimdi yumuşak geçişler tercih ediliyor. Eğer saçlar düzse hafif dalgalarla seksi ve mükemmel görünüme kavuşabilir.

Saç rengi insanı genç gösterir mi?

Kesinlikle evet. Bu konudaki en önemli tavsiyemiz son derece açık ya da son derece koyu renklerde değişim yapılmaması. Bu durumda yaşınızdan büyük gösterirsiniz.
Süper açık sarı ve siyah renkler hem moda değil hem de yaşlı gösterir. Ayrıca güçlü makyaj ve ona uygun kıyafet gerektiren zor bir tercih olur.

Evde saç boyama konusu krizle mi gündeme geldi?

Kuaför salonlarında önceki yıllara göre çok daha az müşteri olduğunu itiraf edebilirim. Artık saçlarını evde boyamayı tercih edenlerin sayısı arttı.

Uçuk renklerde balyaj yapılmasına ne diyorsunuz?

Bu da artık trend değil. Farklı renklerde ışık vermek neredeyse 10 yıl önce kaldı. Çok demode. Hiç tavsiye etmiyorum. Şimdi moda doğal görünmek ve bu hiç doğal durmuyor.

Kısa sürelerde tekrar tekrar boya saça zarar verir mi?

Hayır, bir zararı yok isterseniz her hafta bile boyayabilirsiniz. Ama sarıdan siyaha siyahtan sarıya geçerseniz zarar verebilir.

Marka değiştirmek?

Hayır, hiçbir sorun olmaz. Herkes kendi alıştığını kullanmayı sürdürebilir ama yüksek teknolojiyle üretilen güçlü markaları takip etmek saç sağlığı açısından önemli. Bizim bu konuda tek uyarımız var. “Kınayla karıştırmayın!” diyoruz. Eğer boyayı tonunu değiştirmek için kınayla karıştırırsanız zarar verici olabilir.

Saçı boyamadan önce nelere dikkat etmeli?

Eğer saçınızı ilk kez boyayacaksanız; araştırın, zaman harcayın, peruk deneyin, ten rengi sizinkine benzeyenlere ve ünlülere bakın! Bir renk seçerken renk skalasını unutmayın. Saç boyamada zıt renkler birbirini çekmez, sadece birbirlerini etkisizleştirir. Kutudaki rengin saç renginize göre bir yansıması olacağını unutmayın. Şu basit formülü uygulayın: “Kutudaki renk + kendi saç renginiz = Elde edeceğiniz sonuç.” Saçınızı boyamadan önce saçınıza derinlemesine bir bakım yapın. Böylece saçınızı yeni rengi için hazır hale getirmiş olacaksınız.

Jennifer Aniston

Harika saçları var. O bir film yıldızı. Saç stilistine ne kadar para döktüğünü tahmin bile edemezsiniz. Sonuç olarak şahane saçları var. Saç rengi, saç bakımı, düzleştirilmesi kusursuz. İnanılmaz doğal bir görüntüsü var.

Lady Gaga

Jennifer Aniston’un tam tersi. Saçlarını maviye, beyaza ya da siyaha boyuyor. Çok parlak ama deneysel çalışmalar yapıyor sanki. Ağır makyajı gerektiren seçimleri oluyor. Doğallıktan uzakta bir görüntü sunuyor.

Kaynak: Hürriyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Tişörtlerde çizgi karekter modası

Tişörtlerde çizgi karekter modası...Leman dergisinin en tanınmış karakterlerinden, Mehmet Çağçağ’ın imzasını taşıyan Timsah ve Daral bu yaz Tiffany’nin hem tişörtlerinde hem de terliklerinde olacak. Penguen çizeri Erdil Yaşaroğlu da Mavi Jeans için tişört tasarladı

Mezuniyet gecesi kiyafetlerinde pişti olmayın

Mezuniyet gecesi kiyafetlerinde pişti olmayın..Bir okul yılı daha sona ererken bu yıl mezun olacakların aklında da “Ne giyeceğim?” sorusu çoktan belirdi. Bu hayatta gerçekten doya doya kutlanması gereken bir şey varsa o da mezun oluyor olmaktır.

YORUM YAZIN

Etkin Patent

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

Avcılar Web TasarımAntep OsgbBaşakşehir Web TasarımAdana PatentAfyon PatentAtaşehir PatentBalıkesir Web TasarımArnavutköy Web Tasarım
 • Online Marka Tescil Ücreti

  Online marka tescil ücreti ve iş ve işlemlere ait ayrıntılar şu şekildedir;

  Online Marka Yenileme Ücreti

  Online marka yenileme ücreti ödemesi ve Marka Yenileme işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz.

 • Marka Takip ve İzleme Ücreti

  Her yıl marka tescil başvuru sayısının hızla artması ve ilgili iş ve işlemlerin hızlandırma isteği, giderek artan benzer marka başvuruların bir şekilde yayına çıkarılması nedeniyle her yıl birbirlerine benzer ve/veya iltibas oluşturan markalar yayınlanmak

 • Online Beşli Tasarım Başvuru Ücreti

  Beş Renkli Görsel Türk Patent Yayın Ücreti