URART ANADOLUNUN BİNLERCE YILLIK ÖYKÜLERİ İLE BEYMEN HOMEDA

Anadolu ve Balkanlar’ın  renkli  dokusunda Osmanlı ve Selçuklu’nun  600 yılı aşkın saltanatından esinlenen, Türk kültür ve sanatını temsil eden çağdaş yorumları, antik çağların birçok uygarlığının mirasını bugüne uyarlayan  benzersiz tasarımları, ev objelerinde de “Binlerce yıllık kültür mirası öğelerine  sahip olunabileceği” duygusu yaratıyor.

Bronz, abanoz ağacı, kemik ,gümüş, Limoges porselenleri, Murano camları, deri , ahşap gibi birçok farklı malzeme Urart tarzı ile yorumlanarak sofra takımları,  çanaklar, bronz  ve cam karışımı parfüm şişeleri,  antik çizgiler taşıyan  kadehler, içki karıştırıcıları, bronz ve mermer karışımı şamdanlardan ahşap vazolara geniş bir yelpazede birçok ev objesi beğeninize sunuluyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Evlerde Country Esintisi Enza Home Angel Serisi

Dekorasyonu sanata dönüştüren Enza Home’dan 2018 dekorasyon trendlerini yansıtan yepyeni bir seri: Angel! Adı gibi melekleri çağrıştıran asil beyazı, ahşap, cam ve altın detaylarla bir araya getiren Angel Serisi; yemek odası, TV ünitesi, koltuk takımı ve orta sehpadan oluşan öğeleriyle country tarzında dingin ve şık yaşam alanları yaratıyor.

Evlerinizi Sonbahara Şimdiden Hazırlayın

Bursa çıkışlı f2msgrup Mimarlarından Mimar Figen Erdağ Demircan sonbahar 2018 trendlerini ve küçük dokunuşlarla evimizi nasıl yenileyebileceğimizi anlattı.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ