Victoria’s Secrettan 3 koleksiyon

TİŞÖRT SÜTYENİ

Victoria’s Secret hakkında sevdiğiniz her şeyi buluşturan bir sütyen: mükemmel toparlama, pürüzsüz destek ve tabii ki her zaman seksi. Model seçenekleri: Demi (Yarım Kapama), Unlined Demi (Astarsız Yarım Kapama) ve Perfect Shape (Tam Kavrama).

FABULOUS BY VICTORIA’S SECRET

Şık, eşsiz ve daima muhteşem… başka bir şeye gerek yok. Model seçenekleri: Demi (Yarım Kapama), Unlined Demi (Astarsız Yarım Kapama) ve Push Up (Yoğun Destekli).

INCREDIBLE BY VICTORIA’S SECRET

Incredible by Victoria’s Secret yenilendi ve geliştirildi: Tam rahatlık için dolgulu balen, daha çarpıcı bir görünüm için yumuşak yan destek ve yeni ayarlanabilir askılar. Model seçenekleri: Demi (Yarım Kapama) ve Push Up (Yoğun Destekli).

LİMİTLİ KOLEKSİYON

Astarsız ve inanılmaz seksi. Model: Unlined Demi (Astarsız Yarım Kapama).

Bedenler 32B-38DD

122 TL’den başlayan fiyatlarla sadece Victoria’s Secret mağazalarında.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir'de 1-3 Kasım'da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ