Victorias Secretın yeni sezon iç çamaşırlarını Candice Swanepoele emanet

Yaz int(11)ti ama Victorias Secret şimdiden yeni sezona hazır bile. Moda devinin en popüler modellerinden biri olan Candice Swanepoelin tanıttığı yeni sezon iç çamaşırı modelleri görücüye çıktı. Adriana Limanın hamileliği sebebiyle bu sezonu kaçırmasından faydalanarak popülaritesini ve ücretini artıran Güney Afrikalı model, bu yıl Victorianın Melekleri arasında Miranda Kerrle birlikte en çok çalışan model olmayı başardı.

HABERTÜRK

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Isınma ve Hijyen için üretildi, vazgeçilmez oldu İç çamaşırının tarihi, M.Ö. 2000'li yıllara kadar uzanıyor. İlk iç giyimlik olarak niteleyebileceğimiz peştemallar, dini inançların bir gereği olarak veya ısınma amaçlı kullanılmış. Kadınlarda ise, iç giyim bir estetik aracı olarak ayrı bir önem taşımış. Eski Yunan'da, Roma'da
İç giyim fuarı 8 Şubatta kapılarını açıyor Yurtiçi ve yurtdışından binlerce ziyaretçisi olan LINEXPO Fuarının bu yılki açılışı 8 Şubat da Deniz Akkaya sunuculuğunda başlayacak. İş dünyasının ünlü isimleride katılacak.Geçen yıl 6 milyar dolar ihracat ile kapatan iç giyim sektörü bu yıl 7 milyar dolar ciro yaparak kapatmak hedefinde.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ