Vogue Fashion’s Night Out, 16 Eylül Perşembe Gecesi İstanbul da

A46’da Fashion’s Night Out
Şimdiye kadar New York, Paris, Londra ve Milano’nun da aralarında bulunduğu birçok kentte düzenlenen Vogue Fashion’s Night Out, 16 Eylül Perşembe Gecesi İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

İstanbul’un önemli alışveriş noktalarından Nişantaşı, Bağdat Caddesi ve İstinyePark’ta seçkin mağazaların gece yarısına kadar açık kalacağı etkinliğe, A46 da Nişantaşı’daki mağazası ile katılıyor.

Hemen her mağazada geceye özel sürprizlerin gerçekleştirileceği etkinlikte modacı Tuvana Büyükçınar Demir, bu gece için Fashion Night Out’a özel Tuvanam FNO şapkaları tasarladı.  Bu geceye katılarak A46 Nişantaşı şubesinden 500 TL üzeri alışveriş yapanlara bu özel tasarım şapkalar hediye edilecek.

İki ünlü oyuncudan styling’e ilişkin “küçük sırlar”
Küçük Sırlar dizisinin başarılı oyuncuları Ebru Akel ve Sinem Kobal da Fashion’s Night Out gece boyunca A46 mağazasında olacak. Gecede A46’yı ziyaret eden moda tutkunları Ebru Akel’in bu geceye özel tasarladığı sekiz parçalık Ebru Akel Limited Fashion for A46 koleksiyonunu da ilk kez görme imkânı bulacak. Ünlü oyuncu ayrıca mağazayı ziyaret edenlere özel styling de yapacak. Ebru Akel Limited Fashion for A46 koleksiyonunun satışından elde edilecek gelirin yarısı ÇEV (Çağdaş Eğitim Vakfı’na) bağışlanacak.
Dizide kullandığı aksesuarlarla dikkat çeken Sinem Kobal’ın da renk katacağı gecede güzel oyuncu hayranlarıyla aksesuar kullanımı ile ilgili sırlarını paylaşacak.

Moda ve tasarım tutkunlarını bu özel geceye bekliyoruz.

A46
Abdi İpekçi Cad. No: 42 Nişantaşı


Fashion’s Night Out Hakkında
Fashion’s Night Out ilk kez 10 Eylül 2009’da, Vogue Dergileri organizasyonunda, aralarında New York, Paris, Londra ve Milano’nun da bulunduğu dünyanın 13 büyük şehrinde düzenlendi. Amacı, ekonomik krizin etkisini azaltmak, parakende sektörünü canlandırmaktı. Çok iyi sonuç alındığı için bu yıl aralarında Türkiye’nin de olduğu 16 Vogue ülkesinde yapılıyor.

Fashion’s Night Out İstanbul, “16 Eylül Gecesi, Modanın En Büyük Alışveriş Partisi” sloganıyla yola çıktı. İstanbul’un üç önemli alışveriş bölgesinde, Bağdat Caddesi, İstinye Park ve Nişantaşı’nda mağazalar 24.00’e kadar açık kalacak. Hemen her mağaza geceye özel sürprizlerini tüketicilerle buluşturacak. Geceye tıpkı dünyadaki örneklerinde olduğu gibi tasarımcılar, ünlüler, modeller, moda editörleri ve sektörün önde gelenleri katılacak. İstanbullular ise gecenin coşkusunu yaratacak. 

Türkiye’nin en değerli markalarının üye olduğu, modanın temel adresi olan Birleşmiş Markalar Derneği ile Büyükşehir Belediyesi, Şişli Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi’nin tam destek verdiği geceye bütün markalar özel indirimler, davetler, promosyonlarıyla katılacak. 
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir'de 1-3 Kasım'da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ