W İstanbul, “Get Wet” paketi ile size Suada Club’ın benzersiz manzarası ve huzurunda geçireceğiniz eşsiz bir kaçamak imkanı sunuyor.

YAZIN BÜYÜSÜNÜ W ISTANBUL’UN MUHTEŞEM FIRSATLARIYLA SUADA CLUB’DA YAŞAYIN!
 
Harikalar diyarı W İstanbul, “Get Wet” paketi ile size Suada Club’ın benzersiz manzarası ve huzurunda geçireceğiniz eşsiz bir kaçamak imkanı sunuyor. Siz de “Get Wet” paketi ile yazın keyfini W İstanbul ayrıcalıklarıyla çıkarın!
 
W fenomeninin Avrupa başkenti W İstanbul, 1 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında hazırladığı “Get Wet” paketiyle bu yazın keyfini çıkarmak isteyen konuklarına unutulmaz bir fırsat sunuyor. W İstanbul bu yaz serinleyip rahatlamak isteyen konuklarına Asya ve Avrupa kıtalarının arasında konumlanan Suada Club’ın, Boğazın mavi serin sularının ortasındaki havuzu, Thai mutfağından deniz mahsullerine kadar sunduğu geniş restoran seçenekleri, sıcaktan bunalanlar için hazırlanan özel havuz başı barı ve eşsiz manzarasını sunuyor.
 
Eşsiz W dünyasında ister sevdiklerinize unutamayacakları bir hediye verin, ister W İstanbul’undayanılmaz fırsatlarının ayrıcalığını yaşamak için hazırlanan “Get Wet” paketi ile yazın keyfini çıkarın.
 
 
2 kişilik konaklama: Günlük 285 € + KDV’den başlayan fiyatlarla
·       Wonderful Oda
·       W Kitchen’da kahvaltı keyfi
·       Suada Club’a ücretsiz giriş
·       Suada Club’daki tüm yiyecek ve içeceklerinizde %10 indirim

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Erken Rezervasyon Kampanyası Travel Turkey İzmir’le başlıyor

KÜLTÜR ve Turizm Bakanlığı’nın düzenlediği 'Erken Rezervasyon Kampanyası' 2018 yılı tanıtım toplantısı, Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi ile eş zamanlı olarak fuarizmir’de yapılacak.

Coral Travel, Ukraynalı aileler için yeni bir tatil kampanyası başlattı

Coral Travel, yeni başlattığı 'Coral Family' kampanyasını tanıtmak için Ukraynalı basın grubunu Antalya'ya getirdi. Şirketin Ukrayna Genel Müdürü Tatiana Prokopenko, yeni kampanya için Akdeniz ve Ege'nin en iyi otelleri ile anlaştıklarını belirtti.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ