W İstanbul un Babalar Günü’ne özel hazırladığı brunch paketi

BABANIZI, W İSTANBUL’UN BÜYÜLÜ DÜNYASINDA MUTLU EDİN!
 
Harikalar diyarı W İstanbul’ un Babalar Günü’ne özel hazırladığı
 
brunch paketiyle, hayatınızın vazgeçilmezi babanıza en güzel
hediyeyi siz verin…
 
W Fenomeni’nin Avrupa başkenti W İstanbul, “Babalar Günü”nü tüm babalara sunduğu brunch keyfiyle unutulmaz bir güne dönüştürmeye hazırlanıyor. Büyüleyici W dünyasında babanızla geçireceğiniz keyifli dakikalara eşlik edecek eşsiz tatlar, bu özel günü babanız ve sizin için daha da anlamlı hale getirecek.
 
Bu “Babalar Günü”nde 11:30’dan 15:00’e kadar sürecek olan muhteşem brunch deneyimi için hazırlanan menüde, kahvaltılıklar dışında “Taze Kiraz Soslu Poşe Levrek”ten “Kayısılı Tart Tatin”e ve taze üzüm ve peynirlerden oluşan gurme tabağına kadar uzanan eşsiz lezzet alternatifleri W Kitchen’da sizleri bekliyor!
 
Bu özel günü daha anlamlı kılmak ve babanıza en değerli hediyeyi vermek istiyorsanız, W İstanbul’a uğramadan güne başlamayın!
 
 
Kişi başı fiyat 75 TL+KDV
    
 • W Kitchen’ da brunch keyfi + limitsiz çay-kahve ikramı
 • Tüm babalara özel “Babalar Günü” hediyeleri

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Erken Rezervasyon Kampanyası Travel Turkey İzmir’le başlıyor

KÜLTÜR ve Turizm Bakanlığı’nın düzenlediği 'Erken Rezervasyon Kampanyası' 2018 yılı tanıtım toplantısı, Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi ile eş zamanlı olarak fuarizmir’de yapılacak.

Coral Travel, Ukraynalı aileler için yeni bir tatil kampanyası başlattı

Coral Travel, yeni başlattığı 'Coral Family' kampanyasını tanıtmak için Ukraynalı basın grubunu Antalya'ya getirdi. Şirketin Ukrayna Genel Müdürü Tatiana Prokopenko, yeni kampanya için Akdeniz ve Ege'nin en iyi otelleri ile anlaştıklarını belirtti.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)