Wings TTF Open Tenis Turnuvası

Wings TTF Open Tenis Turnuvası’na
son başvuru tarihi 6 Temmuz


Hillside City Club-Etiler’de, Wings’in ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Türkiye Tenis Federasyonu Open Tenis Turnuvası heyecanı, 8 Temmuz Perşembe günü başlıyor! Wings TTF Open Tenis Turnuvası’na katılmak için, 6 Temmuz Salı günü saat 17:00’a kadar Hillside City Club-Etiler’e başvuru yapabilirsiniz. 1990 yılından bu yana spor yapmayı keyifli bir alışkanlığa dönüştüren Hillside City Club-Etiler’in dünya standartlarındaki kortlarında gerçekleştirilecek bu turnuvada dereceye girecek katılımcılar çok cazip hediyeler kazanacak.


22.06.2010, İstanbul

Her yıl merakla beklenen Türkiye Tenis Federasyonu Open Tenis Turnuvası, 8 Temmuz Perşembe günü, Türkiye’nin en kolay uçuran kartı Wings’in ana sponsorluğunda, Hillside City Club-Etiler’de başlıyor! Dereceye girecek sporcuların çok cazip hediyeler kazanacağı Wings TTF Open Tenis Turnuvası’na katılmak için 6 Temmuz Salı günü saat 17:00’a kadar Hillside City Club-Etiler’den başvuru yapabilirsiniz. 8-18 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Wings TTF Open Tenis Turnuvası’nda katılımcılar 17 kategoride yarışacaklar. Geçtiğimiz yıl 500 tenisçinin katıldığı, Türkiye Şampiyonası’nın önemli ayaklarından biri olan Wings TTF Open Tenis Turnuvası’na Hillside City Club üyelerinin yanı sıra, üye olmayan Hillside misafirleri de katılabiliyor.

Turnuvada dereceye giren sporcuları, ana sponsor Wings tarafından verilecek Wings uçak biletinin yanı sıra, turnuvanın co-sponsorları Nike, Coca-Cola, Powerade ve Nivea’dan da çeşitli hediyeler bekliyor. 10 gün sürecek bu heyecanlı turnuvanın finali ve ödül töreni ise 19 Temmuz Pazartesi günü yine Hillside City Club-Etiler’de gerçekleştirilecek.

Wings TTF Open Tenis Turnuvası’nın kategorileri ise şöyle sıralanıyor:

Tek Bayanlar:        18+; 35+; 40+; Yeni başlayan tek bayanlar
Tek Erkekler:        18+; 35+; 45+; 55+; Yeni başlayan tek erkekler
Çift Bayanlar:        18+, 35+
Çift Erkekler :        18+; 35+; 45+
Karışık Çiftler:        18+; 35+; 45+

Katılım ücretleri:
Tekler 50 TL - Hillside City Club üyeleri ve Wings Kart sahipleri için 40 TL.
Çiftler 30 TL - Hillside City Club üyeleri ve Wings Kart sahipleri için 25 TL.

Hillside City Club-Etiler:
Tel: (0212) 352 23 33
Adres: Tepecik Yolu, Alkent Sitesi, Etiler
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Decathlon’la Su Altı Dünyasının Güzelliklerini Keşfedin

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon Türkiye genelindeki 31 mega-spor mağazası ve online satış sitesiyle spor tutkusunu yayamaya devam ediyor. Eğer siz de yaz bitmeden derin sulara dalıp denizaltının gizemli dünyasını keşfe çıkmak istiyorsanız mutlaka Decathlon mağazalarına uğrayın ve Decathlon’un su sporları markaları Tribord , Subea, Olaian ve Nabaiji’nin ürünlerine göz atın!

MACFit, İSTİNYE İLE KULÜP SAYISINI 77’YE ULAŞTIRDI!

Türkiye’nin en büyük spor zinciri olan MACFit, büyümesini sürdürüyor. Başta İstanbul olmak üzere İzmir, Muğla, Bursa, Ankara, Adana, Kocaeli, Eskişehir, Antalya ve Sakarya’da kulüpleri bulunan MACFit, 77’nci kulübünü İstinye’de açtı.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)