YAĞMURLU GÜNLERDE BİLE GÜNEŞ KORUYUCU SÜRERİM

 

Ünlü oyuncu Sarah Jessica Parker, yeni parfümü SJP NYC"yi ve güzellik anlayışını anlayışını InStyle dergisine anlattı...


Yeni parfümünüz SJP NYC geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı. Nasıl bir parfüm oldu?
Bu parfümün biraz daha genç ve muzip bir koku olmasının istedim. Sanki şişede bir parti gibi oldu. Eminim herkesin çok hoşuna gidecek.

"Sex and the City"nin yeni versiyonunda 80"ler modası sıkça yer alıyor gibi görünüyor. O dönemin modasıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?
O dönem çok moda olan Armani ceketlerine ve Donna Karan"ın vatkalarına bayılıyorum. Onları yeniden giymek fikri çok hoşuma gidiyor.

Peki o dönemin kabarık saçlarına ne diyorsunuz?
Hayır hayır, onu almayayım. O dönemden kalan her fotoğrafım bana utanç veriyor. Ama şu açıdan rahatım ki, o dönem herkes benim gibi görünüyormuş. Yani o saçma seçimleri yapan sadece ben değilmişim!

Bugün, hata olarak gördüğünüz başka seçimleriniz var mı?
Genç kızken bronzlaşmak için her yerime bebek yağı sürerdim. Şimdi düşününce, hiç iyi yapmıyormuşum tabii. Artık her gün vücuduma güneş koruyucu krem sürüyorum, yağmurlu günlerde bile!

Hiç görünümünüzü değiştirmeniz için sizi zorlayan biri oldu mu?
Bu mesleğe başladığımdan beri birçok kişi bana iyi kötü birçok tavsiyede bulundu. Kimi saçımın rengini açmamı istedi, kimi kaşlarımı inceltmemi... Yeni şeyler denemek eğlenceli ve öğretici oluyor. Ama kalıcı bir şey yaptırırken iki kere düşünmek gerekiyor. Ben asla kalıcı bir şey yaptırmam mesela!
Kaynak: Sabahh Gazetesi

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Diktiği Amazon kadın savaşçısı kıyafetleri ilgi görüyor SAMSUN'da ziraat yüksek mühendisi Asuman Kanca (41), evinin bir odasında kurduğu atölyesinde Terme İlçesi Gölyazı bölgesinde yaşadıkları rivayet edilen Amazon kadın savaşçılar ile ilgili kostümler tasarlamaya başladı. Kanca'nın hazırladığı günlük kıyafetler, kısa sürede ilgi gördü.
Dünya Kadınlar Günü’ne özel 'Moda ve Kadın' yarışması düzenlendi İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin Güzel Sanat Fakültesi’nin üniversiteye dinamizm kattığını belirten Rektör Burhan Aykaç, “Öğrencilerimiz çok yetenekli ve yaratıcı. Yaptıkları projelerle, açtıkları sergilerle güzel işlere imza atıyorlar. Bizler her zaman öğrencilerimizin yanındayız .

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ