Yazın tadı FLO sandalet ve terliklerle çıkıyor!

flo-terlik-erkek

Dünya ayakkabı trendlerini tüketicileriyle buluşturan FLO, mağazalara yeni giren sandalet ve terlik modellerini kadınların beğenisine sunuyor. Farklı detayların bir araya geldiği ürünlerle kadınlar, gündüzden geceye uzanan yaz kombinlerini kusursuzca tamamlıyor!

Yaz mevsimi tüm sıcaklığıyla devam ederken, hem şehir içerisinde hem tatil beldelerinde ayak rahatlığı ve şıklığı FLO’ya emanet! FLO’nun ürün grubu içerisinde yer alan sandalet ve terlik modelleriyle renklenen yaz koleksiyonu, her tarza hitap ediyor. Deriden vazgeçemeyenler için tasarlanan sandaletler, kahverengi ve taba renklerinin yanı sıra, mavi, yeşil, turuncu, kırmızı gibi renk şeritleriyle ayakları renklendiriyor. Sandaletlere nakış işleme ve özenle işlenmiş dantel detayları romantik bir hava katarken, saçak püskülü terlikler rahatlığı ön plana çıkarıyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Atletik Rahatlık Premium Deri İle Birleşti Çağdaş Sokak Stiline Yepyeni Bir Yorum Geldi

Danimarkalı ayakkabı ve deri devi ECCO, çağdaş sokak stiline dinamik konfor tabanı eklediği koleksiyonuyla gündelik hayat ritminize uyum sağlayacak harika bir seri sunuyor. İlkbahar / Yaz 2018 koleksiyonun gözde parçaları arasındaki yerini çoktan alan ST.1, atletizm ve eğlence dünyasının senteziyle ortaya çıkan ve yenilikçi olduğu kadar şaşırtıcı bir yapıya sahip.

Lumberjack Sneaker'lar

Lumberjack’in havalı taban özelliği konforlu adım atılmasını sağlarken, ayağı saran örme sneaker modelleri uzun ve yorucu günlerde ayakların rahat etmesini sağlayacak. Günlük hayatta spor şıklığı yakalamak isteyenler için ideal olan sneaker’lar hem renkli hem de klasik modelleri ile rahatlıktan ve spor tarzdan taviz vermeyenlerin tercihi oluyor.

YORUM YAZIN


Oylama:3 puan ( 2 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ