YAZIN VAZGEÇİLMEZLERİ MİNİSO’DA

ürünler

 

İnovatif Japon markası Miniso, yaz havasını karşı konulmaz tasarımlar, birbirinden renkli ve özgün ürünlerle yeniden tanımlıyor. Sımsıcak günlerin başlamasıyla birlikte yeni ürünlere yelken açmanın vakti geldi. Miniso ile bu yaz hiç görmediğiniz tasarımlara uygun fiyata sahip olurken çeşitliliğinde tadını çıkartacağız.

 

Yaratıcı ve eğlenceli tasarımları kaliteyle buluşturarak ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciye sunan Miniso seyahatlere rahatlık katmaya devam ediyor.

Seyahati rahat kılmak adına tasarlanan rengarenk yastıklar figürleriyle büyükler kadar çocuklardan da ilgi görüyor. Hayvan motifli boyun ve şekerleme yastıkları yumuşak dış düzeyiyle seyahatinize pratiklik katıyor.Plajda ve havuz kenarında tercih edilebilecek özel tasarım silikon omuz çantaları, plaj çantaları ve mini çantalar, şık hasır şapkalar, hayvan motifli boyun ve şekerleme yastıkları, burçlara özel parfümler, masa örtüleri ve mini seyahat şişeleriyle Miniso, seyahatinize pratiklik katıyor. Çocuklar için de sayısız ürün grubunda seçenekler sunan marka, özel yiyecek çantaları, mini sırt çantaları, cam su kapları ve termoslar ile hem aileleri hem de çocukları sevindiriyor.

 

Seyahatlere Pratiklik Geliyor!

Tatilde aseton taşımaya son verdiren Miniso’nun soyulabilen ojeleriyle artık oje sürmek de çıkarmak da zahmetsiz. Soyularak çıkabilen, tırnakları yıpratmayan bu ojeler sayesinde günün farklı saatlerinde, farklı renklerdeki tırnaklarınızla göz doldurabilirsiniz. Ayrıca seyahatte, havuz ve deniz kenarında müzik keyfini sürdürmek isteyenler için kablolu ve kablosuz kulaklıklar, müziği sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için bluetooth özellikli rengârenk hoparlörler, şarjım hiç tükenmesin diyenlere ise tarzınızı yansıtacak şık powerbank’ler ulaşılabilir fiyatları ile Miniso’da yer alıyor.

Miniso’nun seyahatler için özel tasarlanmış ürünlerine İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Adana’da bulunan 30 Miniso mağazasında ayrıca www.miniso.com.tr’den sahip olabilirsiniz.

 

 

MINISO Hakkında:

MINISO, kaliteli yaşam ve müşterilerin ihtiyaçlarına riayet etme felsefesini savunan; kendisini, müşterilerine kaliteli, yaratıcı ve erişilebilir fiyatlı ürünler tedarik etmeye adamış global bir markadır. 2013 kuruluşundan bu yana, MINISO 62 ülke ve bölgede sadece dört yılda 2.600'den fazla mağaza açarak, 2017'de 1.8 milyar dolarlık satış gerçekleştirmiştir. MINISO, yeme-içme, hızlı giyim ve eğlence sektörleri ile alışveriş merkezlerinin ana gücü haline gelerek moda ve eğlenceyi bir araya getiren yeni bir iş stili yaratmıştır. Kaliteli yaşama dönük ‘fast fashion’ felsefesini gerçekleştiren MINISO, müşterilerin mutluluk, moda ve iyi bir yaşam tarzı tecrübe edebilmelerini sağlamak için yepyeni ve eğlenceli bir alışveriş ortamı oluşturmaya odaklanmaktadır.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Koton Partywear Koleksiyonu Davetlerin Yıldız Stillerini Belirliyor

Koton, 2018 ilkbahar-Yaz sezonuna sunduğu Partywear Koleksiyonu ile sezonun davet modasını belirliyor. Her vücut tipine ve okazyona uygun zenginlikte hazırlanan Koton Partywear Koleksiyonu, Zeynep Tosun for Koton tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Columbia PFG Serisi ile Denize Açılıyor

13-16 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Columbia PFG Alaçatı Big Fish Turnuvası’nın ana sponsorluğunu üstlenen Columbia, güneşin zararlı ışınlarından koruyan ve serin tutan teknolojilerin yer aldığı Columbia PFG serisi ile denizde konforlu maceralar için fonksiyonellik sunuyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ