Yeni moda rengarenk, desenli bez alışveriş torbaları

 

Bir dönem alışveriş deyince akla ilk gelen şey olan plastik torbalar yavaş yavaş tarihe karışıyor. Doğada yok olması yaklaşık 400 yıl süren bu eski dostun yerini bez çantalar almaya başladı bile. Artık birçok marka bez alışveriş çantaları üretiyor ve çevre dostu insanlar alışverişe çıkarken bunları yanlarında taşıyorlar.
Siz de plastik torba alışkanlığınızdan kurtulmak istiyorsanız www.beztorba.com.tr adresini ziyaret edip kendi tasarladığınız bir bez çantaya sahip olabilir, oradaki hazır tasarımlardan birini satın alabilir ya da en yakın Vakkorama mağazasına gidip bir Baggu Bag edinebilirsiniz. Üstelik katlanıp küçülebilen Baggu Bag’leri sadece alışveriş torbası olarak kullanmak zorunda da değilsiniz. Canlı renkleri ve desenleriyle dikkat çeken bu çantaları spor, plaj ya da günlük hayatta da rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Wai Wai Rio Sıradışı Hasır Çantaları ile Beymen'lerde Brezilya Rüzgarı Estiriyor

Ünlü mimarlar Lucio Costa, Rino Levi ve Oscar Niemeyer'in modern tasarımları ve peyzaj mimarı Burle Marx'ın çevre düzenlemelerinden referans alan, geleneksel Brezilya kültürü, el sanatları ve doğasından esinlenen koleksiyon, canlı renkleri ve özgün formlarıyla dikkat çekiyor.

Plume Avenue Yeni Koleksiyonları

Lipault, hızlı şehir hayatına ayak uydurmaya çalışanların ihtiyaçlarını yeniden keşfederek onlara uygun trendy ve fonksiyonel ürünler tasarlamaya devam ediyor. Günlük kullanım için uygun sırt çantalardan uzun hafta sonlarının kurtarıcısı valizlere kadar pek çok alternatif sunan...  

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ