Yeni okul sezonunda çocuk kiyafetleri çok şık

Okul üniformalarını tamamlamak için birbirinden renkli aksesuvarlar, okul çantaları ve ayakkabılar çocukların okul şıklığını garantiliyor. İşte küçük bey ve bayanların kış sezonunda okul üniformalarını tamamlayabilecekleri vazgeçilmez parçalar:

ÇANTALAR
Çocukların severek aldığı okul ürünlerinden biri de sırt çantalarıdır. Okul üniformasını tamamlayan aksesuvarlarından olan sırt çantaları, rengârenk ve desenli modellerle üniformalara ayrı bir hava katıyor.

PALTOLAR
Yeni sezonda büyüklerde olduğu gibi çocuklarda da şık paltolar göze çarpıyor. Hem erkek hem de kız çocuklarda hiç şüphesiz sezonun vazgeçilmezi paltolar olacak. Okul üniformaları, birbirinden şık ve kalın paltolarla tamamlanacak. Çocuğunuzun boyuna ve yaşına uygun modelleri seçerek, onu soğuk havalardan koruyun.

KAZAKLAR
Polo yaka, V yaka kazaklar ya da hırkalar, okul gömleklerinin üzerine giyilen klasik parçalardan. Çocuklar kazaklar ve hırkalarla hem kışın üşümeyecekler hem de fazlasıyla şık görünecekler.

SNEAKER
Erkek çocuklarının okul pantolonlarının altına giydikleri spor ayakkabılarının sneaker modelleri, yeni sezonda oldukça ön planda. Renkli sneaker’larla küçük beyler, pantolonlarını tamamlayabilirler.

AYAKKABI VE BOTLAR
Erkekler renkli sneaker’larla okul üniformalarına ayrı bir hava katarken kızlar şık ayakkabılar, rengârenk, çiçek desenli yağmur botları, süet ve deri çizmelerle okul üniformalarını kombine edebilirler. Kızlar, birbirinden farklı bot ve çizme modelleriyle rahat bir yıl geçirebilirler.

AKSESUVARLAR
Sonbahar-kış sezonunda aksesuvar alternatifleri çok zengin. Çocuklar okul üniformalarını diledikleri aksesuvarlarla tamamlayabilirler. Bereler, kasketler, eldivenler, atkılar, saatler, kemerler ve çantalar sezonun göze çapan şık aksesuvarlarından.

ESRA ÇORUH/HABERTÜRK

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İlkbahar Yaz 2019 Bebek Çocuk Modasında Tasarımda Rahatlık ve Doğal Malzeme Kullanımı Öne Çıkacak

Dünyanın bir numaralı moda ve stil araştırma şirketi WGSN’nin Çocuk Giyim Editörü Allison Goodfellow-Ash, İlkbahar-Yaz 2019 çocuk giyim trend ön görülerini İstanbul Kids Fashion Fuarı’nda ziyaretçiler ve katılımcılarla paylaştı.

İyiden İyiye Mutluluğun Kaynağı Phoca

2014 yılında çocuk odaklı projelere yakından destek sağlamak amacıyla “İyiden iyiye mutluluk” mottosuyla “Projemiz Hayat”ı kuran Aslı Özdemir, “Projemiz Hayat” çatısı altında sosyal girişim markası “Phoca”yı hayata geçirdi.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ