Yeni okul sezonunda çocuk kiyafetleri çok şık

Okul üniformalarını tamamlamak için birbirinden renkli aksesuvarlar, okul çantaları ve ayakkabılar çocukların okul şıklığını garantiliyor. İşte küçük bey ve bayanların kış sezonunda okul üniformalarını tamamlayabilecekleri vazgeçilmez parçalar:

ÇANTALAR
Çocukların severek aldığı okul ürünlerinden biri de sırt çantalarıdır. Okul üniformasını tamamlayan aksesuvarlarından olan sırt çantaları, rengârenk ve desenli modellerle üniformalara ayrı bir hava katıyor.

PALTOLAR
Yeni sezonda büyüklerde olduğu gibi çocuklarda da şık paltolar göze çarpıyor. Hem erkek hem de kız çocuklarda hiç şüphesiz sezonun vazgeçilmezi paltolar olacak. Okul üniformaları, birbirinden şık ve kalın paltolarla tamamlanacak. Çocuğunuzun boyuna ve yaşına uygun modelleri seçerek, onu soğuk havalardan koruyun.

KAZAKLAR
Polo yaka, V yaka kazaklar ya da hırkalar, okul gömleklerinin üzerine giyilen klasik parçalardan. Çocuklar kazaklar ve hırkalarla hem kışın üşümeyecekler hem de fazlasıyla şık görünecekler.

SNEAKER
Erkek çocuklarının okul pantolonlarının altına giydikleri spor ayakkabılarının sneaker modelleri, yeni sezonda oldukça ön planda. Renkli sneaker’larla küçük beyler, pantolonlarını tamamlayabilirler.

AYAKKABI VE BOTLAR
Erkekler renkli sneaker’larla okul üniformalarına ayrı bir hava katarken kızlar şık ayakkabılar, rengârenk, çiçek desenli yağmur botları, süet ve deri çizmelerle okul üniformalarını kombine edebilirler. Kızlar, birbirinden farklı bot ve çizme modelleriyle rahat bir yıl geçirebilirler.

AKSESUVARLAR
Sonbahar-kış sezonunda aksesuvar alternatifleri çok zengin. Çocuklar okul üniformalarını diledikleri aksesuvarlarla tamamlayabilirler. Bereler, kasketler, eldivenler, atkılar, saatler, kemerler ve çantalar sezonun göze çapan şık aksesuvarlarından.

ESRA ÇORUH/HABERTÜRK

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İlkbahar Yaz 2019 Bebek Çocuk Modasında Tasarımda Rahatlık ve Doğal Malzeme Kullanımı Öne Çıkacak

Dünyanın bir numaralı moda ve stil araştırma şirketi WGSN’nin Çocuk Giyim Editörü Allison Goodfellow-Ash, İlkbahar-Yaz 2019 çocuk giyim trend ön görülerini İstanbul Kids Fashion Fuarı’nda ziyaretçiler ve katılımcılarla paylaştı.

İyiden İyiye Mutluluğun Kaynağı Phoca

2014 yılında çocuk odaklı projelere yakından destek sağlamak amacıyla “İyiden iyiye mutluluk” mottosuyla “Projemiz Hayat”ı kuran Aslı Özdemir, “Projemiz Hayat” çatısı altında sosyal girişim markası “Phoca”yı hayata geçirdi.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)