Yeni sezonun öne çıkan pilili pantolonlar

26.07.2010
Vücut yapınızı bilerek seçmeniz gereken pilili pantolonları giymeden önce önerilerimize mutlaka kulak verin...

Erkekler ve kadınlar arasındaki farkların iyice yok olmaya başladığı dönemlerde, yani 80  olan pilili pantolonlar şehir kadınının şıklığını yansıtıyordu. Bir süre geri planda kalan pilili pantolonlar yeni   tarzlarla geri döndü. O dönemlerden günümüze farklı yorumlamalarla gelen pilili pantolonlar yeni   kesimler ve şık ayrıntılarla ön plana çıkıyor.

Vücut tipinize göre seçin: Pilili pantolonlarda kesimler   her vücut tipine uymayabilir, bu yüzden vücut şeklinize uygun kesimleri tercih etmelisiniz. Kalçanız çok genişse haremtarzındaki bol kesimler size yakışmayabilir. Kalça kısmı hafif bol, daha klasik, düz kesimlerle kalçanız daha hoş görünebilir.

Garanti şıklık için: Pilili pantolonlar hiç şüphesiz ki kusursuz bir ütüyle düz,   nazaran daha şık görünüyor. Pilili pantolonlarda ilk kural iyi ve doğru ütülenmiş olmasıdır. Ütüsüz, pilisi belli olmayan pantolonlar kötü bir görünümoluşturabilir

Pilili pantolonlar harem kesimlerle bol, binici modellerle düz ve vücuda oturan kalıplarla karşımıza çıkıyor. Vücut tipinize   pilili pantolonmodasını kendinize uyarlayabilirsiniz.

Pantolonlar genel olarak her parçayla ve her aksesuarla uyum içinde görünürler. Pilili pantolonların yeni sezonda bu kadar dikkat çekmesinin bir nedeni de her tarzdaki kıyafetle kusursuz uyum sağlaması. Pilili pantolonlar ister şık bir bluzla isterse spor bir tişörtle kombinelenebilir.

Pilili pantolonlarda havuç tarzı kesimler ön planda olduğundan pantolon paçası bilekte daralır ve ayakkabılar ön planda olur. Klasik ve modern tarzın şık birleşiminden oluşan pilili pantolonlar ister düz topuksuz ayakkabılarla yani babet ve sandalet gibi isterse de topuklu ayakkabılarla yani stiletto ya da platform topuklarla mükemmel bir uyumsağlar.

Binici ve harem pantolonlarda paçanın dar kesimlerde olması ve yukarı doğru katlanması göze çarpan detaylardan. Özellikle pililimodellerde paçanın katlanarak bilekten biraz yukarıda durması pantolonlara şık ve modern bir hava kazandırıyor.

Pilili pantolonlarda yüksek bel kesimlerin ince kemerlerle vurgulanması ve retro görünümlerin ortaya çıkması. Yüksek bel kesimler pilili pantolonları daha şık gösteriyor, ince bir kemerle tamamlanan pantolonlar kusursuz bir görünümoluşturuyor. Sezonun trendi kısa bluzlarla tamamlanan pilili pantolonlar uzun ve ince bacaklı hanımlara çok yakışıyor.

BİNİCİ PANTOLONLARDA PİLİLİ MODELLER
Pilili pantolonlar yeni sezonda ince kumaşlar ve modern kesimlerle gardıroplarda yeni yerlerini aldı. Yeni sezonda harem pantolonlar bol ve salaş görünümlerin yanı sıra daha klasik kesimler ve pilili modellerle karşımıza çıkıyor. Klasik ve harem pantolonlara göre daha dar kalıplarda olan binici pantolonlar ise yine pilili modellerle yeni sezona uyarlanmış. Klasik, düz kesim pilili pantolonlar yerine havuç kesim dedikleri binici tarzı (bilekte daralan, kalça kısmı hafif bol olan) pantolonlar yeni sezonun en trendi parçalarından. Kısacası yeni sezonda pilili modeller binici pantolonlarla karşımıza çıkıyor. Özellikle yaz sezonunda yumuşak, hafif kumaşlardaki binici pantolonlar modern kesimlerle ister gündüz isterse gece her ortamda şıklığın garantisi.

Kaynak:HABERTÜRK

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Tişörtlerde çizgi karekter modası

Tişörtlerde çizgi karekter modası...Leman dergisinin en tanınmış karakterlerinden, Mehmet Çağçağ’ın imzasını taşıyan Timsah ve Daral bu yaz Tiffany’nin hem tişörtlerinde hem de terliklerinde olacak. Penguen çizeri Erdil Yaşaroğlu da Mavi Jeans için tişört tasarladı

Mezuniyet gecesi kiyafetlerinde pişti olmayın

Mezuniyet gecesi kiyafetlerinde pişti olmayın..Bir okul yılı daha sona ererken bu yıl mezun olacakların aklında da “Ne giyeceğim?” sorusu çoktan belirdi. Bu hayatta gerçekten doya doya kutlanması gereken bir şey varsa o da mezun oluyor olmaktır.

YORUM YAZIN

Etkin Patent

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

Ataşehir PatentBaşakşehir Web TasarımAfyon PatentBalıkesir Web TasarımAdana PatentArnavutköy Web TasarımAvcılar PatentAntep Osgb
 • Online Marka Tescil Ücreti

  Online marka tescil ücreti ve iş ve işlemlere ait ayrıntılar şu şekildedir;

  Online Marka Yenileme Ücreti

  Online marka yenileme ücreti ödemesi ve Marka Yenileme işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz.

 • Marka Takip ve İzleme Ücreti

  Her yıl marka tescil başvuru sayısının hızla artması ve ilgili iş ve işlemlerin hızlandırma isteği, giderek artan benzer marka başvuruların bir şekilde yayına çıkarılması nedeniyle her yıl birbirlerine benzer ve/veya iltibas oluşturan markalar yayınlanmak

 • Online Beşli Tasarım Başvuru Ücreti

  Beş Renkli Görsel Türk Patent Yayın Ücreti