Yepyeni Bir Seri Aquabella

Doğal ve taze bir cildin saflığı
Karma ciltler için özel olarak geliştirilen bu yeni cilt bakım serisi, taze ve temiz bir cilt vadediyor.

Üç aşamalı cilt bakım rutini, içeriğindeki beyaz nilüfer ekstresi ile nemlendiriyor, patenti NUXE’e ait olan “doğal blur kompleksi” ile daha güzel bir görünüm kazandırıyor.

Sonuç ise mat, ışıltılı ve güzel bir cilt.

Karma ciltler için geliştirilen yeni cilt bakım serisi
Karma ciltler için üç aşamalı cilt bakım rutini. Aquabella® cildi nemlendirir, temiz ve sağlıklı cildin tazeliğineve saflığına ulaşmanızı sağlar.

Yepyeni bir seri
aquabella ®, benzersiz bir cilt bakım deneyimi!
Aquabella ® cilt bakım rutini, karma ciltlerin tüm ihtiyaçları gözetilerek geliştirildi: Benzersiz dokularla bütünleşen nemlendirme özelliği, cilde ihtiyacı olan tüm arınma ve nemi sağlıyor. Denizden gelen tatlı bir esintiyi andıran kokusu, yaseminin tazeliği ve salatalığın ferahlığı ile bütünleşiyor, son dokunuşları ise limon kabuğunun enerjik notaları yapıyor.

Nemlendirme ve tazelik, karma ciltlerin en yakın arkadaşları
NUXE iki aktif içeriği bir araya getirerek (beyaz nilüfer özleri ve doğal kökenli hyalüronik asit) karma ciltlerin en büyük problemlerinden birine çözüm getiriyor: Kuru bölgeler neme doyarken yağlı bölgeler arınarak temizleniyor. Sonuç ise parlamadan ışıldayan, taze bir cilt!

Madagaskar’dan Beyaz Nilüfer
Saflığın sembolü beyaz nilüfer, su yaşamının döngüsünde sahip olduğu önem doğrultusunda suyun oksijenlenmesi ve temizlenmesinde önemli bir rol üstleniyor. Beyaz nilüfer ekstresi içeriğindeki su molekülleri ile etkin nemlendirme sağlarken tanin ve polifenol ile de yağlı bölgelerde bakterilerin çoğalmasını önlüyor.

Doğal Kökenli Hyalüronik Asit
Derinlemesine nemlendirme için NUXE, bioteknoloji ürünü doğal kökenli hyalüronik asiti tercih etti. Süngersi yapısıyla su moleküllerini tutan aktif içerikler sayesinde cilt suya doyuyor.

Doğal güzelleştirici etki: NUXE’e özel doğal “Blur” kompleksi
Kapatıcılara, fondötenlere ve cilt üzerinde yapay bir katman oluşturan tüm benzeri uygulamalara veda edin. Pürüzsüz bir cildin sırrı NUXE’ün patentli “Doğal Blur Kompleksi”ni oluşturan 3 botanik aktif içerikte gizli!

Yulaf

Yulaf özleri, ciltte anında rahatlama sağlıyor.

Yeşil Mercimek Özütü

Yeşil mercimek sebum üretimini azaltıyor, gözenekleri sıkılaştırıyor ve cilt dokusunu güzelleştiriyor.

Latin Çiçeği

Cilt hücrelerinin oksijenlenmesini artıran Latin Çiçeği, böylelikle cilde ışıltı kazandırıyor.

Doğal “Blur” etkisi

Anında ve kalıcı sonuç!

- Yalnızca bir saat içinde ciltte daha ferah bir his.

- Gözeneklerde azalma, cilt dokusunda kalıcı güzelleşme.

- Sağlıklı bir ışıltı.

Aquabella ®
Günlük Kullanıma Uygun, Mikro Tanecikli Arındırıcı Jel
Yüzü kurutmadan derinlemesine temizleyen ürün, içeriğindeki Beyaz Nilüfer ve doğal “blur” kompleksi ile sebum üretimini baskılıyor. Doğal kaynaklı mikro tanecikler ciltteki pürüzleri nazikçe arındırıyor. Kullananlar ciltlerinde anında arınma ve ferahlık hissediyorlar. Sadece 28 günlük kullanımın sonunda daha temiz, daha ışıltılı bir cilt!

Her sabah ve akşam nemli cilde, parmak uçlarınızı kullanarak uygulayın ve sonra durulayın.

Gözenek Sıkılaştırıcı Losyon
Beyaz Nilüfer ve doğal kökenli Hyalüronik Asit ile zenginleşen losyon kullanım kolaylığı sağlıyor ve cilde tazelik veriyor. Doğal “blur” kompleksi ciltteki pürüzleri gözle görülür biçimde düzeltirken cildin görünümünü de iyileştiriyor: 28 günlük kullanımın sonunda gözenekler sıkılaşıyor.

Gündüz ve/veya akşam, göz çevresi hariç yüzünüze uygulayın.

Nemlendirici Emülsiyon
Bu hafif emülsiyon taze bir bitiriş sağlayarak doğal bir cilt görünümünü tamamlıyor. Cildin farklı ihtiyaçlara sahip bölgelerine aynı anda cevap veren ürün kuru alanları nemlendirirken içeriğindeki Silica pudra ile yağlı bölgeleri matlaştırıyor. İlk uygulamadan itibaren daha nemli ve daha mat bir cilt.

Her sabah ve/veya akşam yüze ve boyun bölgesine uygulayın.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Gül ile Arının Gül ile Güzelleşin

Thalia Natural Beauty'nin yüz bakımı köpüğü, yüz temizleme suyu ve tonik, yüz kremi, vücut losyonu, el kremi ve doğal sabundan oluşan Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Serisi ile yepyeni bir anlama kavuşuyor. Gül özlerini odaklanmak alan Geceyarısı Rose Serisi tertemiz, pürüzsüz, canlı ve çok daha genç bir cilt vaat ediyor.

Jeunesse Global’den Kusursuz Tenler Serisi NV

Dünya çapında tanınmış makyaj sanatçıları tarafından Jeunesse Global’e özel tasarlanan NV Serisi, cildinizin saniyeler içinde kusursuz ve genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)