Yılbaşı hediyeleri

Artık geri sayım başladı. Her gün 2008"e bir adım daha yaklaşıyoruz. Sevdiklerinize güzel bir yılbaşı hediyesi almak için artık bir an önce harekete geçmeniz gerekiyor. Daha sonra "Aceleye geldi, iyi bir hediye alamadım" diye hayıflanmak istemiyorsanız, sunduğumuz seçeneklere göz atabilirsiniz 

Işıl özgün tasarımları sever

Arkaik"in tarihsel ve kültürel motifleri yansıtan "Sarmallar" koleksiyonu özgün tasarımlardan hoşlananlara göre. Koleksiyondaki tasarımlar yaklaşık 3 bin YTL civarında.

Müge aksesuvara bayılır

Sezonun trendi uzun zincir kolyeler, küpeler; kemerler, çantalar, bereler, kepler, kaşkoller, rengarenk eldivenler... Hepsi C&A"in aksesuvar koleksiyonunda. Çantanın fiyatı 35 YTL. Dorothy Perkins"te ise gece kıyafetlerini tamamlayacak çantalar var. Fiyatı 44,90 YTL.

Eda yılbaşı ağacı süsleyecek

Yılbaşı ağacı süslemeyi sevenlere hediyesini önceden verebilirsiniz. Marks&Spencer"ın ağaç süsleri 5 YTL. Haint(11)at"taki topun fiyatı 9 YTL.

""

Yeliz yeni evine taşındı

Evine meraklı olanlara Paşabahçe"de çok hoş hediyeler var. Markanın yeni koleksiyonu "7" kültürel motiflere yer veriyor. El yapımı tasarımların fiyatları 295 ile 1400 YTL arasında.

Değerli içkilerle dolu yılbaşı sepeti arayanlara

Alper"e yılbaşı sepeti ararken Kanyon"daki Gilt Bar&Brasserie"nin içindeki Gurme Market"i keşfettim. Şampanya, şarap, viski, kanyak, likör, şekerleme ve çikolata gibi ürünlerden oluşan paket 2 bin 140 YTL.

Ceylin cep telefonunu kulağından eksik etmez

 • Can yolda, işte, evde her yerde mp3 dinler. Apple IMC"nin 31 Aralık"a kadar sürecek kampanyasında iPod Classic, Nano veya Shuffle"dan birini alan herkes ikincisi için yüzde 30 indirim kazanıyor. 1 GB"lık iPod Shuffle 138,64 YTL+ KDV, 80 GB"lık iPod Classic 507,17 YTL+KDV, 4 GB"lık iPod Nano 314,13 YTL +KDV.
 • Ceylin tam bir teknoloji meraklıs. Hem bir cep telefonu hem de avuç içi bilgisayar olan Palm Treo 750 teknoloji harikası. Alet not almanızı, mp3 dinlemenizi, video izlemenizi ve internette gezinmenizi sağlıyor. Fiyatı 931 USD+KDV.
  Milliyet
 • BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

  Evlerde ve ofislerde kullanılan cam eşyalar, hayatın vazgeçilmez birer parçası. Evlerde ve ofislerde kullanılan cam eşyalar, hayatın vazgeçilmez birer parçası.
  Hediye Bir Gün, Hediye Bir Gece Hediye Bir Gün, Hediye Bir Gece

  YORUM YAZIN


  Oylama:0 puan ( 0 oy )

  MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

  • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

   Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

   Marka Tescil Ücreti

   2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

   Marka sorgulama

   İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

  • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

   Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

   MARKA TESCİL YENİLEME

   Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

   MARKA DEVİR

   Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  • Tasarım Tescil Ücreti

   2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

   Patent Ücretleri

   2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

   TEKLİ TASARIM TESCİL

   Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)