Yılbaşı ve bayram yaklaşıyor

Alışverişi hafta sonuna bırakanlardansanız, yılbaşı hediyeleri için son üç şansınız. Zaten bayram hediyeleri için de çıkmanız gerek. Belki ikisini birden halledersiniz. Kararınızı vermeden önce bu seçeneklere bir göz atın
 

Lüksün indirimi böyle

A46"da da yüzde 30 indirim varmış. Fotoğraftaki kaşmir kazak 350 YTL, şort da 250 YTL"den alınabiliyor.

Selin için tasarım

Bilstore bazı ürünleri yüzde 50 ucuza satışa çıkarmış. Alessi"nin eğlenceli yumurtalığını 22 YTL"ye alabilirim, yeğenim Selin çok sevinir.

Nedim bir saat meraklısıdır

Ona Timberland"in 599 YTL"lik bu yeni modelini alacağım.

Ev hediyesi kimleri sevindirir?

 • Bülent"e yeni evi için hediye alamamıştım. Yılbaşı ile onu birleştirebilirim. IKEA"dan bir lamba alabilirim. Belli ki çok çeşit var çünkü fiyatları 3,95"ten başlayıp 108 YTL"ye kadar gidiyor.
 • Deniz geçenlerde Days In Colours"da gördüğü nevresim takımlarını ne kadar beğendiğini anlatıyordu. Onu aldığımı görünce çok sevinecek.
 • Annem tencere setinin eskidiğini söylüyordu, ona Mehtap"ın emaye seti uygun. Beş parçalık bu setin fiyatı 142 YTL.

  Hülya bakımını hiç ihmal etmez

  The Body Shop"taki Rich Plum vücut kremi tam Hülya"nın geçen gün almak istediğini söylediği şey. Fiyatı 37,50 YTL.

  ""

  Tatlı yiyelim

  Hiçbir hediye Seçil"i bir yılbaşı sepeti kadar mutlu edemez. Swiss Gourmet"nin sepetleri çok iyi görünüyor. Mesela bu mor sepetin fiyatı 425 YTL.

  Melis artık genç kız sayılır

  Genç kızlara hitap eden She"nin deodoran, parfüm ve vücut losyonundan oluşan kofreleri 18,90 YTL.

  Kardeşimi Hindistan"a göndereceğim

  Emirates, Hindistan seferlerinin sayısını haftada 28"e çıkardı. Taj Mahal"i, Bombay"ı görmek isteyenler için fırsatlar arttı. Delhi uçuşları 605 avrodan başlıyor. Kardeşime unutamayacağı bir tatil hediyesi olacak.

  Onur yelkene başlamak istiyordu

  İstanbul Sailing Academy hem ileri yelken teknikleri hem de yeni başlayanlar için eğitimlerinde yüzde 15 indirim yapmış. Onur"a iki saatlik deneme turu olan Yelken Kokusu"nu hediye edeceğim. Fiyatı 76,50 YTL.
  Milliyet
 • BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

  Evlerde ve ofislerde kullanılan cam eşyalar, hayatın vazgeçilmez birer parçası. Evlerde ve ofislerde kullanılan cam eşyalar, hayatın vazgeçilmez birer parçası.
  Hediye Bir Gün, Hediye Bir Gece Hediye Bir Gün, Hediye Bir Gece

  YORUM YAZIN


  Oylama:0 puan ( 0 oy )

  MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

  • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

   Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

   Marka Tescil Ücreti

   2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

   Marka sorgulama

   İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

  • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

   Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

   MARKA TESCİL YENİLEME

   Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

   MARKA DEVİR

   Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  • Tasarım Tescil Ücreti

   2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

   Patent Ücretleri

   2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

   TEKLİ TASARIM TESCİL

   Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)