Yüz şeklini alan TAG Heuer clup serisi gözlükler

 

YÜZ ŞEKLİNİ ALAN YEPYENİ BİR TEKNOLOJİ: CLUP SERİSİ


Gözlükte teknoloji, lüks, zarafet ve sportif ruhu bir arada harmanlayarak kendine ait bir sınıf yaratan TAG Heuer Avant-garde Eyeweardan yeni bir model: CLUP SERİSİ


Geliştirmiş olduğu patentli teknolojiler ve sıra dışı hammaddeler sayesinde kendisini sürekli olarak yenileyen TAG Heuer kullanıcılara maksimum konfor sunmaya devam ediyor.

Ayrıntılardaki titizlik Tag Heuer’in karakterindeki önemli iki noktaya dikkat çekiyor. Seçkin ve klasik çerçeve tasarımları ileri koleksiyon, teknoloji harikası camlar ile bütünleşiyor. Teknoloji, tasarım, fonksiyonellik ve estetik Tag Heuer’in kusursuz geleneğinde bir araya gelen  Clup Serisi, esnekliğiyle kullanıcının yüz şeklini alabilen çerçeveler üreten bir seri olarak karşımıza çıkıyor.

Katlanabilen saplara bağlı 4 farklı yekpare cam şekli ile klasik kıyafetlerle de uyum sağlayan bilen Club serisinde degrade gri ve degrade kahverengi camlar kullanılmış.  5 farklı sap rengi ile kombine edilen seri TAG Heuer’in konforu ve zarafetini yansıtmakta.

Ergonomik çift noktalı menteşeleri, elastomer kaplı Beta-titanyum esnek ve şık sapları, sofistike formu ile oldukça beğenilen Track serisinden esinlenerek çizilmiş olan bu modeller TAG Heuer’in en klasik formlara sahip sportif ruhlu güneş gözlükleri bu sene favori model olmaya aday.
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Aşk Dolu Gözlerle Baktıran Hediye Atasun Optik'ten

Atasun Optik, sevgilinizin her anına eşlik edecek hediye seçeneklerini her tarz ve bütçeye uygun alternatiflerle bir araya getiriyor.  8-14 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerli olacak Sevgililer Günü’ne özel kampanyada, güneş gözlüklerinde yüzde 50’ye varan indirimlere ek yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor.

Nano damla ile gözlük tarih oluyor

İsrail'de bulunan Bar-Ilan Üniversitesi'nin Nanoteknoloji İleri Malzemeler Enstitüsü ve Ashaare Zedek Medical Center uzmanları "nanodrop"lar hasar görmüş korneayı tedavi ederek hem yakın hem de uzak görüş sorunlarını tedavi etmeyi başardı.Domuzların korneaları üzerinde başarıya ulaşıldı.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ