Zafer Mahallesinde gezi heyecanı

zafer mahallesinde gezi heyecanı

 

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık tarafından 2012 yılında başlatılan ve 6 yıldır devam eden ‘Kentimizi Tanıyalım Tanıtalım Projesi’ kapsamında yapılan şehir gezilerine Zafer Mahallesi hanımları katıldı.

Zafer Mahallesi Muhtarlık binası önünde toplanan ve ilçe belediyesine ait otobüslerle mahallelerinden alınan kadınlar, Nazilli’de yapılan yollar, parklar, camiler, cem evi, yenileme çalışmaları, sosyal tesisler, spor alanları, muhtarlıklar, çocuk eğitim parkları, Alzheimer merkezi, huzurevi, kadın dayanışma evi, hangarlar ve daha onlarca projeyi yerinde gördü.

Şehir gezilerinin devam edeceğini vurgulayan Başkan Alıcık, ‘Nazilli’nin hanımları geziyor’ sloganı ile başlatılan ve 6 yıldır devam eden projeden olumlu geri dönüşler aldıklarını belirterek, “Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki Nazilli Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini verdik. Göreve geldiğim günden bu yana genç, yaşlı, çocuk, erkek demeden her kesimi kapsayacak projeler üretmeye ve bu projelerin aktif olarak hayata geçirilmesine büyük özen gösterdik. Vatandaşımız bunları takdir etti. Onlardan aldığımız güç ve heyecanla ilçemize onlarca büyük proje kazandırdık. Kentimizi tanıyalım tanıtalım projesi ile hanımlarımız bu çalışmaları yerinde görüyor. 2 otobüs olarak başladığımız mahalle gezileri şu anda 6-7 otobüs olarak devam ediyor. Yoğun bir katılım var. Teveccühlerinden dolayı tüm hanımlarımıza tek tek teşekkür ediyorum” dedi.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Çeşme’nin, Konseptiyle Fark Yaratan Yeni Mekanı The Beach of MOMO Açıldı!

Eğlence ve yemek tutkunlarının 2 sezondur Alaçatı’daki adresi MOMO Alaçatı’nın yaratıcısı Burak Beşer’in, 2018 sezonuna dünya standartlarında konseptiyle damga vuran yeni projesi The Beach of MOMO, 30 Haziran Cumartesi günü kapılarını açtı!

 

Azerbaycanlı şehitlerin çocuklarından Aliağa ziyareti

Azerbaycan şehit çocukları “Türkiye-Azerbaycan Şehit Çocukları Kucaklaşıyor Projesi” kapsamında İzmir’in Aliağa ilçesine ziyarette bulundu.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)