ZEN Diamond dan dantel motifli mücevherler

Dantel, geçmişe dönüş modasında altın çağını yaşarken ZEN Diamond, danteli mücevherle buluşturan tasarımlarıyla vitrinde...

Dantel, geçmişe dönüş modasında bu sezon altın çağını yaşıyor. Dantelin gizemli ve davetkar havası onu daha da çekici kılıyor.

 

Geçmiş dönem izleriyle karşımıza çıkan yeni sezon kıyafetlerin en gözalıcı tamamlayıcıları ise dantel motifli mücevherler... ZEN Diamond, dantelin bu sezon modanın her alanına ilham vermesinden hareketle yarattığı yeni koleksiyonlarında, kadifelerle de kombine edilerek kullanılabilecek  dantel motifli mücevherlere yer verdi. Dantelin saflığını mücevherin ışıltısıyla birleştiren ZEN Diamond, modern kadının nostaljik yanını ortaya çıkaran mücevherler yarattı.

 

 

Dantel motifli mücevher tasarımlarının yanı sıra, klasiğe gönderme yapan pırlantalı kelepçe bileklikler de bu sezon ZEN Diamond koleksiyonlarında öne çıkan modeller arasında yer alıyor.

Modanın altın çağına pırlantanın asaletiyle dokunan ZEN Diamond tasarımları, tüm ZEN Diamond mağazalarında...
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Gelinlik için takı önerileri

Hayatını en özel gününde, hayatının en özel kıyafetini giyecek hanımlar için takı olmazsa olmazların başında geliyor. Gelinliğin üzerine takılacak gösterişli takılar ilgiyi dağıtabilir. Bunun yerine şık ve sade bir küpe ve iki bileğinize de takacağınız şık bir bilezik daha iyi olacaktır.

TASARIM ÖDÜLLERİNE MUHTEŞEM GALA!

Dünyanın en büyük 5 mücevher fuarından birisi olan İstanbul Jewelry Show kapsamında mücevher dünyasının önde gelen isimleri buluştu.Fuarın ilk günü dünyanın en büyük alım heyeti organizasyonu kapsamında İstanbul’da gelen firma temsilcileri ile ihracatçı firmalar buluştu.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ