Zengine hediyeler

İngiliz basını, yılbaşında "özel" armağan vermek isteyenler için en pahalı hediyelerin listesini yaptı..
""
* TAVLA: 20 BİN $ William & Son şirketinin ürettiği hediyelik eşyalar arasında, tavla oyunu da bulunuyor. Ancak firmanın ürettiği, siyah timsah derisinden yapılan tavlalar 20 bin dolara satılıyor.

* ŞAMPANYA: 150 BİN $ Ünlü modacı Karl Lagerfeld"in tasarladığı, tatlı su levreği derisinden yapılan özel kutularda satılan Dom Perignon"un bir şişesi için, 150 bin dolar ödemek gerekiyor.

* OYUNCAK AYI: 90 BİN $ Çocuklar oyuncak ayıları çok seviyor. Ancak Steiff firması, ürettiği bir oyuncak ayı için 90 bin dolar istiyor. Çünkü ayının ağzı altın, kürkü altın iplikten örme, gözleri safir, göz bebekleri ise 20 pırlantadan yapılmış.

* TASMA: 1 MİLYON $ Köpeklerini sevindirmek isteyenler için biraz fazla lükse kaçsa da, ilginç bir hediye. Stephen Webster tasarımı... İki karatlık pırlantayla süslü ve altın işlemeli.
Sabah

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Evlerde ve ofislerde kullanılan cam eşyalar, hayatın vazgeçilmez birer parçası. Evlerde ve ofislerde kullanılan cam eşyalar, hayatın vazgeçilmez birer parçası.
Hediye Bir Gün, Hediye Bir Gece Hediye Bir Gün, Hediye Bir Gece

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)