Zeyland dan Yılbaşı Kampanyası

Türkiye’nin ilk çocuk giyim markaları arasında yer alan Zeyland, yeni yılı sıcacık karşılamak amacıyla bir kampanya düzenliyor. Yılbaşına kadar yapılacak alışverişlerde %30’a varan indirimlerin yanı sıra, her 100 TL’lik alışverişlerde birbirinden şık ve renkli kaşkollar hediye edecek olan Zeyland, çocukların yılbaşı heyecanına ortak oluyor. Yeni yılda da anne ve babaların en değerli varlıklarını koruyacak olan bu kaşkollar, her türlü kıyafetle kombine edilebiliyor.

Model ve desen çeşitliliği konusunda iddialı olan Zeyland’da, uygun fiyatlarla birbirinden renkli ürünler satışa sunuluyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Adidas 2010 Çocuk

Adidas 2010 Çocuk...Adidas ve Disney, Adidas Çocuk Koleksiyonu’nun en beğenilen ürünlerini, Disney’in sevilen karakterleri Mickey Mouse, Minnie Mouse, Goofy, Donald Duck ve Daisy Duck tasarımları ile süsleyerek çocuklar için yepyeni bir koleksiyon sunuyor.

Çocuklar için moda tasarım programı

Küçük tasarımcılar hayallerindekini çiziyor, seçilen tasarımlar Blukey tasarım atölyelerinde gerçeğe dönüştürülüyor. Medya Faresinin haberine göre moda tasarım programı olan Blukeyle Sen Tasarla yetenekli tasarımcıları keşfediyor.
Program her hafta Cumartesi ve Pazar günleri...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ