eski mankenler van için podyumda

3.Nostalji Moda Günleri 1980 ve 90’lı yılların "Efsane Mankenleri" ile günümüz "Medyatik Mankenleri", Engelsiz Yaşam Vakfının himayesinde ve Merter Sanayici İşadamları Derneğinin katkılarıyla Bu kez depremzedelere yardım etmeye "VAN için PODYUM’a" sloganıyla biraraya geliyorlar.

Meslekte 32 Yılını tamamlamış Atilla Kaplakarslan, deneyimli reklam ajansı ortakları Tayfun Şamlıoğlı & Soner Yiğitoğlu elele vererek bu organizasyonu gerçekleştirmek için yola çıktılar.

İki gün sürecek organizasyonda bugüne kadar kesinleşen listeye göre, ilk günün sunuculuğunu Vatan Şaşmaz yapıp, Tuğba Özay sahne alacak. İkinci gecede ise Murat Başoğlu sunup, Soner Arıca sahne alacak.

Katılacak mankenlerin isimleri ise şöyle:

Aylin Arasıl, Aysu Basar, Banu Noyan, Belgin Güven, Belgin Saydan, Canan Mutluer, Ceren Kaplakarslan, Çiğdem Tunç, Deniz Pulaş, Didem Taslan, Duygu Ulaş, Ebru Ürün, Ece Gürsel, Ece Uslu, Esin Moralıoğlu, Esra Keskinkol, Eva Maya,
Eyşan Özhim, Funda Barın, Funda Güngör, Gizem Kükrer, Güner Özkul, Irmak Atuk, İlgi Gövsa, İpek Gümüşoğlu, İpek Tenolcay, Julia Nitu, Meltem Hakarar, Merve İldeniz, Meral Konrat, Neslihan Yavuzcan, Özge Acı, Özlem Dinçer, Özlem Kaymaz, Pınar Altuğ Atacan, Seda Ertan, Sedef Avcı, Selda Çoban, Sevcan Zaint(11) Erberk, Sevim Çiftçi, Sinem Öztufan, Tatiana, Tuğba Özay, Tuğba Karaca, Berkay Göksoy, Bora Erdem, Burak Akdoğdu, Bülent Güzelkan, Cüneyt Fidan, Doğan Şen, Emrah Aksoy, Emre Kılıç, Engin Koç, Ferhat Demirtaş, Göksel Budak, Hasan Yalnızoğlu, Murat Başoğlu, Murat Mısırlı, Ömer Seval, Özhan Carda, Salih Güney, Selçuk İnanlı, Soner Arıca, Serhat Kaynar, Soyer Süleyman, Şenol ipek, Tayfun Şamlıoğlu, Turgay Arıkdoğan, Umut Sezgin, Ümit Belen, Vahe Kılıçarslan ve Yusuf Azuz
 

ht
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Kıbrıs'ta sosyal sorumluluk defilesi Ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı ve bir firmanın güç birliğiyle Kıbrıs’ta bir sosyal sorumluluk defilesi düzenlendi. Defileden elde edilen 175 bin TL, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ne bağışlandı
Çocuklara tam destek Kansersiz Yaşam Derneği'nin düzenlediği 'Hayal Et Masken Renklensin' projesi kapsamında ünlü isimler kanser hastası çocuklarla bir araya geldi.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)