Kadına şiddete karşı bir destek de Serhat Kaynarpınar dan geldi

Kıbrıs Gazi Magusa da geçen gün moda fotoğrafcısı Hasan Vardar tarafından gerçekleşen fotoğraf çekimlerin de kadina şiddete hayır temalı moda çekimi yapıldı.

Kıbrıslı genç tasarımcı Ali K.Yahinin yeni kreasyonu olan Leyal Fashion Collection moda çekimlerinde Serhat Kaynarpınar tek erkek model olarak görev aldı.

14 Aralıkta, Kıbrısta gerçekleşecek defilede de görev alacak olan Kaynarpınar, Dünyada şiddete maruz kalan o kadar çok kadın var ki, hatta şu an Türkiye de sokakta yürüyen 10 kadından 9’u ya abisinden ya babasından ya da kocasından şiddet görüyor.  Bende bu olaya mesleğim olan modayla destek vermek istedim" dedi

GELİR KADIN SIĞINMA EVİNE
14 Aralıkta Lefkoşede gerçekleşecek olan Leyal adlı defile de bayan model olarak 2011 Kıbrıs Best Model güzeli ve Best Model 2011 Best Smile güzeli Hazal Ecer de görev alacak. Defile K.K.T.C Başbakanı İrsen Küçüğün eşi Gülin Küçük himayesinde yapılacak ve geliri KKTC Kadın Sığınma Evi ile yeni inşa edilecek olan huzur evine bağışlanacak.

Habertürk

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Kıbrıs'ta sosyal sorumluluk defilesi Ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı ve bir firmanın güç birliğiyle Kıbrıs’ta bir sosyal sorumluluk defilesi düzenlendi. Defileden elde edilen 175 bin TL, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ne bağışlandı
Çocuklara tam destek Kansersiz Yaşam Derneği'nin düzenlediği 'Hayal Et Masken Renklensin' projesi kapsamında ünlü isimler kanser hastası çocuklarla bir araya geldi.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ