Genç Yetenek Baneva Huzurlarınızda

Hip-Hop müziğin ülkemizde yükselişte olduğu son dönemde, Basemode Records müzikseverleri bir çok yeni sanatçıyla tanıştırdı; ancak bunlardan biri varki genç yaşta sergilediği büyük yeteneği ile tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı.

Sony Music Türkiye & Basemode Records’un en genç ve yetenekli sanatçılarından biri olan 2000 doğumlu “Baneva”yeni single çalışması ile dinleyicilerin karşısında!

Altyapısının başarılı prodüktör Bugy’e ait olduğu “İhtiyacım Var” isimli çalışmanın mix ve mastering işlemleri ise Buğra Kunt’a ait.Ümraniye Film Platoları’nda Serdar Börcan’ın yönetmenliğinde bir de video klip ile süslenen Baneva’nın yeni single çalışması İhtiyacım Var, şimdi tüm dijital platformlarda, video klibi ile de Basemode Records YouTube kanalında sizlerle!

Ümraniye Film Platoları’nda Serdar Börcan’ın yönetmenliğinde bir de video klip ile süslenen Baneva’nın yeni single çalışması İhtiyacım Var, şimdi tüm dijital platformlarda, video klibi ile de Basemode Records YouTube kanalında sizlerle!

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Tankurt Manas feat. Ayşe Akın – Turluyorum

Haziran ayında Sony Music & Basemode Records etiketiyle yayımlanan “Bilinçaltı” albümüyle dijital müzik platformlarının listelerinde zirveden düşmeyen, Türkçe Rap’in yıldızlaşmış ismi Tankurt Manas, albümün büyük ilgi gören, kıpır kıpır şarkısı “Turluyorum”u kliplendirdi!

Bu Albüme Müptela Olacaksınız

Joker, Sony Music Türkiye ve Basemode Records etiketiyle 10 Ağustos’ta tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini alacak olan “Element” albümünden önce albümün ilk şarkısı "Müptela" ile karşınızda.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ