Hillside City Club, Zumba, RealRyder ve Beat-it dersleriyle size çok eğlenceli egzersiz fırsatları sunuyor

Hillside City Club’larda eğlenirken forma girin, fazla kilolarınıza veda edin

Müziğin ritmine kapılıp eğlenmek ve hareketli figürlerle kısa zamanda forma girmek ister misiniz? Yeni trendleri ve dünyadaki spor akımlarını Türkiye’de eşzamanlı olarak uygulayan Hillside City Club, Zumba, RealRyder ve Beat-it dersleriyle size çok eğlenceli egzersiz fırsatları sunuyor.

Eğlenerek forma girmeyi ve fazla kilolara müziğin hareketli ritimleriyle veda etmeyi isteyenler Hillside City Club’larda buluşuyor. Hillside City Club, çok eğlenceli egzersizleri Zumba, RealRyder ve Beat-it ile kısa zamanda forma girmeyi sağlıyor.

Günümüzün en popüler egzersizlerinden biri olan Zumba, deneyimli Hillside City Club eğitmenleri eşliğinde yapılıyor. Amerika, İngiltere, Çin ve İtalya’nın da arasında olduğu 35’ten fazla ülkede 3 milyondan fazla bağımlısı olan Zumba, fitness dünyanın en moda egzersizlerinden biri. Latin dans ritimlerini dinamik egzersiz hareketleriyle birleştiren Zumba, eğlenceli bir egzersiz yapmak isteyenlere çok renkli bir alternatif oluşturuyor. Bir saatlik Zumba egzersizi ile 500’den fazla kalori yakılabiliyor. Ayrıca uzman bir eğitmen eşliğinde yapılan Zumba egzersizi ile 10 gün bile olmadan bir beden küçüldüğünüzü hissedebiliyorsunuz.

Hillside City Club’ın Türkiye’ye getirdiği ve dünyanın bir numaralı dans-fitness çılgınlığı olarak tanımlanan Zumba, vücut çalıştırmayı tam anlamıyla bir partiye dönüştürüyor. Zumba’nın eğlenceli, kolay ve etkili oluşu, onu diğer egzersizlerden farklı bir yerde konumlandırıyor. 7’den 77’ye herkes Zumba yapabiliyor. Kolay uygulanabilir adımlara sahip olan Zumba, eğlenceli olduğu için kişinin egzersiz yaptığını fark etmeden vücudunu güçlendirip şekillendirmesini sağlıyor. Zumba sadece kalça ve karnı değil, vücuttaki tüm kasları çalıştırıyor.

RealRyder da son günlerin en moda egzersizlerinden biri. RealRyder sayesinde açık alanda bisiklete biniyor gibi hissediyorsunuz. Gerçek bir bisiklet gibi yatan, dönen, eğilen ilk kondisyon bisikleti olan RealRyder, bu yönleriyle fitness dünyasının yeni trendi. Herhangi bir kondisyon bisikletinden çok daha rahat olan RealRyder ile, bacaklar, gövde, kardiyo, denge, iç ve temel kas gruplarını hedef alan tüm vücut egzersizleri yapılabiliyor. Yağ yakımına yönelik bir aerobik antrenman sağlayan RealRyder ile zihinsel rahatlama sağlayan ve herhangi bir kondisyon bisikletinden çok daha fazla eğlendiren bir dizi yeni fiziksel egzersiz yapılabiliyor. Sola ve sağa 45 derece yatıp gerçek bir bisiklet gibi hareket ettiği için tüm temel kas gruplarını çalıştıran RealRyder, dinamik hareketliliği sayesinde kullanıcının dengesini geliştiriyor ve daha çok kalori yakılmasını sağlıyor. Uzman eğitmenler eşliğinde yapılan Realryder egzersizi ile 50 dakikada 650-700 kalori harcanabiliyor.
 
Uzman bir eğitmen eşliğinde yapılan Beat-it egzersizi ile bir derste ortalama 800 kalori yakabiliyorsunuz. Keyifli Latin müziği ritimleri ile kick-boxing tekniklerinin birleştirildiği Beat-it egzersizi, boks çuvalı ile çalışılabildiği gibi Beat-it Ghost adı verilen çuvalsız egzersizlerle de yapılabiliyor. Beat-it, zayıflamak, toksinlerden arınmak, negatif enerjiyi boşaltmak, kendini koruma içgüdüsünü harekete geçirmek, ritim ve kondisyon duygusunu kazanmak için ideal bir egzersiz seçimi.

www.hillsidecityclub.com
Hillside City Club-Etiler     0212 352 23 33
Hillside City Club-İstinye     0212 367 20 00 
Hillside City Club-Trio     0216 324 11 11
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Decathlon’la Su Altı Dünyasının Güzelliklerini Keşfedin

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon Türkiye genelindeki 31 mega-spor mağazası ve online satış sitesiyle spor tutkusunu yayamaya devam ediyor. Eğer siz de yaz bitmeden derin sulara dalıp denizaltının gizemli dünyasını keşfe çıkmak istiyorsanız mutlaka Decathlon mağazalarına uğrayın ve Decathlon’un su sporları markaları Tribord , Subea, Olaian ve Nabaiji’nin ürünlerine göz atın!

MACFit, İSTİNYE İLE KULÜP SAYISINI 77’YE ULAŞTIRDI!

Türkiye’nin en büyük spor zinciri olan MACFit, büyümesini sürdürüyor. Başta İstanbul olmak üzere İzmir, Muğla, Bursa, Ankara, Adana, Kocaeli, Eskişehir, Antalya ve Sakarya’da kulüpleri bulunan MACFit, 77’nci kulübünü İstinye’de açtı.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ