Krallara yakışır bir yılbaşı sürprizi Remy Martin

1724’den bu yana, Fransa’nın ve dünyanın bir numaralı Premium Cognag’ı olma özelliğini koruyan “Remy Martin” çok özel fiyat avantajıyla, üstelik Aralık ayı boyunca yeni yıla özel parti paketiyle seçkin satış noktalarında!


1724 yılında kurulan Remy Martin Cognac evinin sadece tek bir amacı vardı… Cognac ın kalbine sahip olmak! 1738 yılında Fransa Kralı Louis XV’ ın, ulusal üzüm ekim yasağına rağmen, üstün lezzet ve kalitesinden dolayı sadece Remy Martin Cognac evine üretim için verdiği özel izin, yüzyıllarca sürecek bir geleneğin temelini atmış oldu. Bugün tüm dünyada konyağın en büyük temsilcisi haline gelen Remy Martin uzun bir aradan sonra X.O.  ve V.S.O.P. çeşitleri ile yeniden Türkiye’de!

Tercihini cognac tan  yana kullananlar için favori markalarını yılbaşı için özel bir hediye paketi içinde sunan Remy Martin bu yılbaşının en ayrıcalıklı sürprizi oluyor. Üstelik çok özel fiyat avantajıyla!

İçindeki cognac bardağıyla her an size eşlik etmeye hazır yılbaşı özel paketli Remy Martin, yeni yıl dönemi için sınırlı sayıda üretilen bu özel koleksiyonu ile seçkin satış noktalarında… Siz ve sevdikleriniz için!

VERGİ AVANTAJINDAN DOLAYI REMY MARTIN COGNAG’IN PAREKENDE SATIŞ FİYATI REKABETÇİ SEVİYEYE İNMİŞTİR.

 REMY MARTIN X.O.        - 70 CL 175 TL
 REMY MARTIN V.S.O.P.  - 50 CL 59.5 TL

www.ensonmoda.com

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Güneşi Her Pazar Izaka'da Batırıyoruz

Eşsiz Boğaz manzarası, eşsiz lezzetler, fonda canlı Türk sanat müziği ve muhteşem bir günbatımı... Pazar günlerini, sevdikleriniz ve dostlarınızla keyifli bir şekilde geçirmek istiyorsanız Izaka’da ‘Dem muhabbetleri’ne davetlisiniz.

La Petite Maison Patisserie Menüsü ile Akşamüstü Çay Saatleri Lezzet Şölenine Dönüşüyor

Güney Fransa ve Akdeniz mutfağından lezzetleri yaratıcı yorumlarla sunan La Petite Maison, misafirlerini özgün patisserie menüsü ile akşamüstü molasına davet ediyor.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ