Krallara yakışır bir yılbaşı sürprizi Remy Martin

1724’den bu yana, Fransa’nın ve dünyanın bir numaralı Premium Cognag’ı olma özelliğini koruyan “Remy Martin” çok özel fiyat avantajıyla, üstelik Aralık ayı boyunca yeni yıla özel parti paketiyle seçkin satış noktalarında!


1724 yılında kurulan Remy Martin Cognac evinin sadece tek bir amacı vardı… Cognac ın kalbine sahip olmak! 1738 yılında Fransa Kralı Louis XV’ ın, ulusal üzüm ekim yasağına rağmen, üstün lezzet ve kalitesinden dolayı sadece Remy Martin Cognac evine üretim için verdiği özel izin, yüzyıllarca sürecek bir geleneğin temelini atmış oldu. Bugün tüm dünyada konyağın en büyük temsilcisi haline gelen Remy Martin uzun bir aradan sonra X.O.  ve V.S.O.P. çeşitleri ile yeniden Türkiye’de!

Tercihini cognac tan  yana kullananlar için favori markalarını yılbaşı için özel bir hediye paketi içinde sunan Remy Martin bu yılbaşının en ayrıcalıklı sürprizi oluyor. Üstelik çok özel fiyat avantajıyla!

İçindeki cognac bardağıyla her an size eşlik etmeye hazır yılbaşı özel paketli Remy Martin, yeni yıl dönemi için sınırlı sayıda üretilen bu özel koleksiyonu ile seçkin satış noktalarında… Siz ve sevdikleriniz için!

VERGİ AVANTAJINDAN DOLAYI REMY MARTIN COGNAG’IN PAREKENDE SATIŞ FİYATI REKABETÇİ SEVİYEYE İNMİŞTİR.

 REMY MARTIN X.O.        - 70 CL 175 TL
 REMY MARTIN V.S.O.P.  - 50 CL 59.5 TL

www.ensonmoda.com

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Yazın Serinleten Craft Tatlar The Populist'te

Şehrin eğlence anlayışına yeni bir soluk getiren The Populist, iyi yemek ve iyi müzik mottosu ile misafirlerini yeni lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Yaz aylarına özel olarak hazırlanan ve sadece The Populist bomontiada ve Bebek’te tadabileceğiniz yeni craft lezzet; vişne aroması ve kolay içimi ile dikkat çekiyor.

8 Ülke Bir Hikaye Ajjna

Kuruluş felsefesi ile bir restauranttan daha fazlasını sunan Ajjna, lezzet avcılarına farklı ülkelerin gastronomisinden esintiler sunuyor. Sektörün hem genç hem de deneyimli ismi Mustafa Yaşaroğlu’nun 8 ülkeye yaptığı ziyaretler, aldığı mutfak sanatları eğitimleri ve alanında uzman kişilerle uzun süren çalışmalar sonucunda ortaya çıkan yeni konsept, misafirlerine farklı bir deneyim sunuyor.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ