Yazın Serinleten Craft Tatlar The Populist'te

The Populist, imza lezzetleri ve kendine has atmosferi ile yaz aylarında da şehrin popüler sosyalleşme adresi olmaya devam ediyor

Şehrin eğlence anlayışına yeni bir soluk getiren The Populist, iyi yemek ve iyi müzik mottosu ile misafirlerini yeni lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Yaz aylarına özel olarak hazırlanan ve sadece The Populist bomontiada ve Bebek’te tadabileceğiniz yeni craft lezzet; vişne aroması ve kolay içimi ile dikkat çekiyor.

The Populist misafirlerine menüsünden, yaza özel craft lezzetin tatlı ve meyvemsi aromasını dengeleyerek mükemmel bir lezzet uyumu yakalayan tütsülenmiş tavuk but ve Asya usulü tavuk salatasını öneriyor.

Kendine has craft tatlarla eşleştirdiği imza lezzetleri, DJ performansları ve yüksek enerjili atmosferi ile The Populist, yaz aylarını şehirde geçirenlere keyifli bir deneyim yaşatıyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

8 Ülke Bir Hikaye Ajjna

Kuruluş felsefesi ile bir restauranttan daha fazlasını sunan Ajjna, lezzet avcılarına farklı ülkelerin gastronomisinden esintiler sunuyor. Sektörün hem genç hem de deneyimli ismi Mustafa Yaşaroğlu’nun 8 ülkeye yaptığı ziyaretler, aldığı mutfak sanatları eğitimleri ve alanında uzman kişilerle uzun süren çalışmalar sonucunda ortaya çıkan yeni konsept, misafirlerine farklı bir deneyim sunuyor.

Güneşi Her Pazar Izaka'da Batırıyoruz

Eşsiz Boğaz manzarası, eşsiz lezzetler, fonda canlı Türk sanat müziği ve muhteşem bir günbatımı... Pazar günlerini, sevdikleriniz ve dostlarınızla keyifli bir şekilde geçirmek istiyorsanız Izaka’da ‘Dem muhabbetleri’ne davetlisiniz.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ