Roxy sahnesine 27 Nisan akşamı 90-60-90 damga vuracak

Aykut Gürel ve Murat Yeter’in kurduğu Messele Müzik, “90-60-90” Projesi’yle  40 yılın yerli ve yabancı en unutulmaz şarkılarına canlı performansla yeniden hayat verecek. Virtüöz müzisyenler ve dört solistten oluşan 8 kişilik orkestra, Jazz’dan Türk sanat müziğine, pop’tan rap’e kadar dönemin en hit şarkılarını Roxy Sahnesi’ne taşıyacak.

90-60-90’ın repertuarında 60’lı yıllardan 90’lara kadar olan dönemin en iyi parçaları yer alıyor.  Grup canlı performansında, ABBA’dan Cartel’e, Ace Of Base’den, Orhan Gencebay’a, Dr. Alban’dan Ajda’ya, Madonna’dan Sezen Aksu ve Orhan Gencabay’a, unutulmaz şarkıları hazırladıkları seçkiyle müzik severlerle buluşturuyor. Klavyede Evren Karakul, davulda Murat Yeter, basgitarda Aykut Gürel, gitarda Tolga Akyıldız, perküsyonda Memduh Akatay, ud-buzuki ve vokalde Hüseyin int(11)mez ve solist Evrim Özkaynak ile Canan Güncer’den oluşan gruba, kısa hikayeleriyle “Anlatan Adam” eşlik ediyor.

Kapı açılış 22:00 Biletler Tam 30TL- Öğrenci 20TL (1 içki dahil)

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bodrum'da Rüya Gibi Bir Hint Düğünü

4 Temmuz’da başlayan ve 7 Temmuz’a kadar devam eden düğün Bodrum’da gerçekleşti. 3 gün, 3 gece aralıksız devam eden düğün, geleneksel eğlenceleri ile ön plana çıktı.

Düğün için Hindistan’dan gelen 250 kişilik misafir grubuna karşılık, yaklaşık 300 kişilik özel bir ekip Bodrum’ a getirildi. Hindistan’ın en varlıklı ilk 20 ailesi içinde bulunan düğün sahipleri, aylar öncesinden hazırlıklara başladı ve hiçbir harcamadan kaçınmadı.

NIKKI BEACH BODRUM RESTAURANT & BEACH CLUB LADIES TUESDAYS İLE KADINLARA BODRUM’UN EN EĞLENCELİ GÜNÜNÜ VADEDİYOR

Dünyanın en ünlü ve dinamik beach club konsepti olan ve müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat elementlerini bir araya getiren Nikki Beach, gelenekselleşmiş etkinlikleri ile eğlenceyi Bodrum’da bu yaz da hep dorukta tutmayı planlıyor.

 

“Gün batımı” kutlamaları, “Ladies Tuesdays”, “Rose Fridays”, “Amazing Sundays”, “Deluxe havuz partileri” ve tüm dünyada heyecanla beklenen ve 21 Temmuz’da gerçekleşecek Nikki Beach “White Party” ile Bodrum’da fark yaratıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ