Son yıllarda en çok Uzakdoğu tatilleri tercih ediliyor

Uzakdoğu ülkeleri arasında yer alan Çin, Japonya, Kore, Endonezya, Filipinler, Singapur, Kamboçya, Vietnam, Bangladeş, Moğolistan ve Tayland gibi birçok farklı ülke turistik anlamda sunmuş olduğu imkanlarla son dönemde dünyanın en ilgi çekici ülkeleri arasında yer alıyor.

 

uzakdoğu tatilleri

 

Çok köklü bir tarihe sahip olan ve kültürleri bakımından hem Avrupa ülkelerinden hem de ülkemizden farklılık gösteren bu ülkeler turizm noktasında ülkemiz insanları tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen rotalar arasında bulunuyor. Özellikle bu farklı lokasyonlara gerçekleştirilecek ziyaretler ve tatil organizasyonları için online rezervasyon gerçekleştirilmesi ve tur paketleri satın alınması daha çok tercih ediliyor.

Uzakdoğu ülkeleri son yıllarda çok yoğun bir şekilde Türkiye’den ziyaretçi kabul eden ve genellikle Güney Kore, Çin ve Japonya ile birlikte Kamboçya’da bulunan Khmer Krallıklarını ziyaret etmek isteyen insanlar tarafından ilgi çekici bir yapıya sahiptir. Bu özellikleri ile birlikte Türkiye üzerinden her yıl binlerce insanın ziyaret ettiği Uzakdoğu ülkeleri için online tatil platformlarında sunulan farklı tur programları sayesinde hizmet dahilinde bulunan pasaport, vize, geçiş harçları, konaklama, yemek, ulaşım ve rehberlik gibi hizmetlerle tam bir paket satın alabiliyorsunuz. Bu sayede istediğiniz tatili sorunsuz olarak yapabiliyorsunuz.

 

tayland tatili

 

Online tatil sitelerinin bir avantajı da internete özel indirim kuponu ve hediye çeki gibi promosyonlar. Özellikle tatil sezonu öncesinde erken rezervasyon kampanyaları ile oldukça yüksek oranlarda indirimler sunuyorlar. Bununla birlikte belli tutarda rezervasyonlar için kupon kodları ile ekstra indirimler sağlıyorlar. Tatil sitelerinde kullanılabilen kupon kodlarını www.indirimvekuponu.com gibi sitelerden temin etmek mümkün. Bazı tatil siteleri ise yine belirli tutarların üzerinde rezervasyon yapanlara, bir sonraki tatilinde kullanması için hediye çekleri veriyor.

Türkiye’nin alternatif rotası Karadeniz tatili

Karadeniz tatili yıllardır vazgeçilmez özelliği ile birlikte Türk insanı tarafından tercih edilen alternatif bir tur ve gezi programı oluşturmaktadır. İnternet üzerinden paket tur programlarının satın alınması veya farklı rezervasyonların yapılması ile birlikte; Karadeniz tatili gerçekleştirmek için acentelerin sunmuş oldukları hizmetlerden veya site üzerinde sağlanan olanaklardan faydalanabiliyorsunuz.

 

karadeniz tatili

 

Birçok farklı seyahat acentası ile birlikte anlaşmalı olarak paket tur satışları gerçekleştiren tatil sitelerinde Karadeniz’de özel seyahatler planlanabiliyor. Örneğin; Doğu Karadeniz kısmında yer alan Trabzon, Rize, Artvin ve Gümüşhane gibi kentler; ya da Batı Karadeniz kısmında yer alan Zonguldak, Kastamonu, Bolu ve Bartın gibi farklı bölgeleri görebilirken, Safranbolu ve Amasra’nın engin güzelliklerine de şahit olabiliyorsunuz.

Online alışveriş yöntemlerinin çok gelişmiş bir noktaya ulaşması ve internet üzerinden yapılan alışverişlerde aranan her şeyin bulunabilmesi sayesinde; özellikle tatil alışverişleri ve tatil rezervasyonları gerçekleştirilirken bu platformlardan yararlananların sayısı her geçen yıl daha da artıyor. Sadece tatil rezervasyonları ve tur programlarının satın alınması değil; istenilen durumda seyahatlerde ihtiyaç duyulacak mevsimsel giyim ürünleri, deniz eşyaları veya seyahat ürünleri de online alışveriş sitelerinden satın alınabiliyor. 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

PRONTOTOUR İLE BAYRAMDA DÜNYAYI KEŞFEDİN

 

Belirlediği rotalarla Türkiye’de seyahat kültürünün gelişmesine katkıda bulunan Prontotour, Kurban Bayramı’nda seyahatseverleri farklı coğrafyalara keşfe çıkarıyor.

 

Kurban Bayramı tatilinin uzun olması seyahatseverleri güzel bir tatil planı yapmaya teşvik ediyor. Seyahat trendlerini belirleyen ve kaliteli hizmet anlayışının yanında, uzman rehber kadrosuyla dört dörtlük bir bayram tatili vaat eden Prontotour, birçok turunda uçak bileti fiyatına konaklama dahil paketleriyle gezginlere dünyanın kapılarını açıyor.

Tatil bavulunun vazgeçilmez parçaları Forever New’de!

Avustralyalı giyim markası Forever New, bugünlerde tatil için son hazırlıklarını yapan kadınlara birbirinden şık ve zarif parçalar sunuyor. Çiçekli elbiseler, önden bağlamalı bluzlar, rahat kesim denim’ler ve romantik silüetlerin vazgeçilmezi dantelli giysiler, tatil bavullarının öncelikli parçaları oluyor. Baskılı clutch’lar, hasır çanta ve şapkalar, cat eye formunda gözlükler ve sallantılı küpeler ise Forever New kadınlarının sofistike stilini kusursuz bir dokunuşla tamamlıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)